Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī iemirdzējās galvenā Ziemassvētku egle Pilsētas ziņas

3824
Daugavpilī iemirdzējās galvenā Ziemassvētku egle

Pirmās Adventes priekšvakarā, 2. decembrī, Daugavpilī tika iedegta pirmā svece pilsētas lielajā Adventes vainagā, bet Vienības laukumā grezni iemirdzējās pilsētas galvenā egle.

Jau no paša rīta pilsētas iedzīvotājiem un viesiem bija iespēja piedalīties radošajās meistarklasēs un baudīt koncertus. Pievakarē, skvērā pie Sv, Pētera Ķēdēs Romas katoļu baznīcas notika svētbrīdis, kad lielajā pilsētas Adventes vainagā simboliski tika iedegta pirmā svece.

Savukārt vēlāk Vienības laukumā lielie un mazie, baudīja svētku noskaņas, atrakcijas un muzikāli teātrālu uzvedumu "Pūķīte un eglīte", pēc kura visā krāšņumā iemirdzējās galvenā svētku egle.

FOTO GALERIJA

Pārsteigumiem pilna būs pirmā Adventes svētdiena Daugavpils cietoksnī, jo Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centra "Inženieru arsenāls" pagalmā tiks atklāta Ziemassvētku vecīša rezidence. Ziemassvētku vecīša rezidences atklāšanas pasākumā 3. decembrī apmeklētājus sagaida svētku programma: meistarklases bērniem, koncerts ar pašmāju kolektīvu uzstāšanos, pasaku lasījumi kopā ar rūķi, rotaļas, gardi ēdieni un silti dzērieni no vietējiem uzņēmumiem un, protams, pasākuma kulminācija - svētku egles iedegšana. Ziemassvētku vecīša rezidencē bērni varēs Vecītim ausī iečukstēt savas viskarstākās vēlēšanās un uzrakstīt vēstuli, kuru atstāt Ziemassvētku vecīša pastā. Ziemassvētku vecīša rezidence darbosies līdz pat 8. janvārim un būs atvērta katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00.

Ziemassvētku un Jaungada laiks no decembra sākuma līdz pat janvāra izskaņai Daugavpilī būs piepildīts ar dažādiem pasākumiem un aktivitātēm - koncertiem, radošajām darbnīcām un meistarklasēm, tematiskām ekskursijām, iestudējumiem, tirdziņiem, izstādēm un daudzām citām dažādām aktivitātēm.

PASĀKUMU PROGRAMMA

Lai veicinātu Ziemassvētku noskaņu pilsētā, no 14. līdz 29. decembrim Daugavpils valstspilsētas pašvaldība organizē Ziemassvētku noformējuma konkursā “Daugavpils, šeit dzīvo prieks!”.

ZIEMASSVĒTKU NOFORMĒJUMA KONKURSS

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!