Šobrīd Daugavpilī

Pašvaldība aicina piedalīties Ziemassvētku noformējuma konkursā “Daugavpils, šeit dzīvo prieks!” Pilsētas ziņas

912
Pašvaldība aicina piedalīties Ziemassvētku noformējuma konkursā “Daugavpils, šeit dzīvo prieks!”

No 14. līdz 29. decembrim Daugavpils valstspilsētas pašvaldība organizē Ziemassvētku noformējuma konkursā “Daugavpils, šeit dzīvo prieks!”.

Lai veicinātu Ziemassvētku noskaņas pilsētā, pašvaldība aicina iedzīvotājus Veidot Ziemassvētku rotājumus logiem, skatlogiem, ēku fasādēm un pieguļošajām teritorijā, noformējuma veidošanā, meklēt un atrast savus paņēmienus, kā izgatavot svētku rotājumus, iekļaujot tajos ideju – priekpilni Ziemassvētki, izmantojot bantes, saldumus, konfektes, saldumu spieķus, piparkūkas, sarkanu, zaļu krāsu kombinācijā ar zelta un sudraba krāsu.

Konkursā var piedalīties pilsētas izglītības iestādes, individuālie komersanti, kapitālsabiedrības, biedrības, citas institūcijas un privātpersonas. Svētku noformējuma pieteikumus jāiesniedz no 14. līdz 29. decembra plkst. 16.00 pievienojot kvalitatīvas objekta fotogrāfijas labā izšķirtspējā, kurās objekts ir redzams no dažādiem rakursiem gan dienas, gan vakara laikā. Pieteikuma veidlapa un fotogrāfijas jāiesniedz Daugavpils valstspilsētas pašvaldības informācijas birojā, Kr. Valdemāra ielā 1, tālr.65404344, vai Pilsētplānošanas un būvniecības departamentā, Raiņa ielā 28, tālr.65457160, vai elektroniskā formātā sūtot informāciju uz e-pastu ppdep@daugavpils.lv.

Pieteikumi tiks vērtēti vairākās kategorijās – izglītības iestādes pakalpojumu sniedzēji, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, veikali. Vēl viena grupa ir rūpniecības uzņēmumi. Pieteikumi tiks pieņemti arī no privātpersonām. Vērtējot pieteiktos objektus vērā tiks ņemta noformējuma atbilstība Ziemassvētku noskaņai un konkursa tēmai, otrreizēji izmantoto materiālu pielietošana, idejas oriģinalitāte, noformējuma materiālu un krāsu risinājumi, noformējuma saderība ar ēkas arhitektūru un apkārtējo vidi, kā arī kopējā objekta vizuālā oriģinalitāte.

Konkursam pieteikto objektu vērtēšana notiks no 2022. gada 3. janvāra līdz 12. janvārim. Savukārt konkursa rezultāti tiks paziņoti 19. janvārī. Katrā kategorijā tiks apbalvoti trīs uzvarētāji, kuri saņems naudas balvas – 200,00 eiro par 1. vietu, 150,00 par 2. vietu un 100,00 eiro par 3. vietu. Par balvu saņemšanu konkursa dalībnieki tiks informēti personīgi.

KONKURSA NOLIKUMS

PIETEIKUMA VEIDLAPA

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pašvaldības centrālās pārvaldes
Sabiedrisko attiecību nodaļa

 

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!