Šobrīd Daugavpilī

Sveiksim Daugavpili 747. dzimšanas dienā Pilsētas ziņas

1158
Sveiksim Daugavpili 747. dzimšanas dienā

No 3. līdz 5. jūnijam Daugavpils svinēs savu 747. dzimšanas dienu, tāpēc pilsētas iedzīvotāji ir aicināti publicēt savus video un foto sveicienus pilsētai izmantojot tēmturi #Daugavpils747.

Šogad Daugavpils pilsētas svētku moto – “Ja tev ģerbonī sudraba cietoksnis” aktualizē Daugavpils cietokšņa nozīmi pilsētas vēsturiskajā attīstībā, tieši tāpēc vairākas svētku aktivitātes norisināsies šajā pilsētas daļā. Ar lidojumiem virs pilsētas un degļu šovu, Daugavpils dzimšanas dienas svinības izgaismos Gaisa balonu festivāls. Uz neaizmirstamiem piedzīvojumiem lielos un mazos aicinās Ģimenes parks. Vienības laukumu iekustinās ielu sporta un kultūras festivāls “Ghetto Games”, spēkavīri un ielu vingrotāji. Ar īpašām garšām lutinās āra kafejnīcas un Svētku tirdziņš. Savukārt deju ritmos Daugavpils cietoksni ieviļņos Latgalīšu Reps un Intars Busulis, Dabasu Durovys un Aija Andrejeva. Plašāka Daugavpils pilsētas svētku programma pieejama www.daugavpils.lv.

Aicinām daugavpiliešus un viesus baudīt svētkus un savos sociālo tīklu profilos publicēt savus sveicienus pilsētas 747. dzimšanas dienā, izmantojot tēmturi #Daugavpils747.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Komunikācijas nodaļa