Šobrīd Daugavpilī

SIA “Daugavpils ūdens” uzsāk dienesta pārbaudi saistībā ar kanalizācijas akā iekritušo zēnu Pilsētas ziņas

421
SIA “Daugavpils ūdens” uzsāk dienesta pārbaudi saistībā ar kanalizācijas akā iekritušo zēnu

Sestdien, 23. jūlijā Daugavpils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Stacijas ielas apkaimē pazudis 4 gadus vecs puika. Zēns tika atrasts kanalizācijas akā un nogādāts Daugavpils reģionālajā slimnīcā. Bērna dzīvībai nekas nedraud, savukārt SIA “Daugavpils ūdens” uzsākta dienesta pārbaude un kanalizācijas tīklu apsekošana.

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija 23. jūlijā plkst. 20.22 saņēma informāciju, ka Stacijas ielā 123, 127 pazudis 4 gadus vecs zēns. Par bērna pazušanu policijai ziņoja vecāki. Informācija par zēna pazušanu nekavējoties tika nodota pašvaldības policijas Videonovērošanas posteņa darbiniekiem un visām patruļgrupām.

Bērna meklēšanā tika iesaistīta pašvaldības policijas brīvpatruļgrupa. Bērna meklēšanā iesaistījās vairākas Valsts policijas ekipāžas, kinologi, kā arī pilsētas iedzīvotāji.

Plkst. 23.07 Valsts policijas dežūrdaļa paziņoja, ka viens no brīvprātīgajiem zēnu atradis kanalizācijas akā pie veikala “Gintaro  mēbeles” Stadiona  ielā  3,  Daugavpilī. Nekavējoties tika izsaukta neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kas bērnu ar māti nogādāja Daugavpils reģionālajā slimnīcā. Zēnam tika konstatēti miesas bojājumi, tomēr tie nav bīstami dzīvībai.

Notikumā vietā tika konstatēts, ka kanalizācijas lūkai nav fiksatoru. Par to tika paziņots uzņēmumam SIA “Daugavpils ūdens”, kas uzdeva salabot lūku avārijas dienestam, bet uzņēmuma vadība uzsāka dienesta pārbaudi un kanalizācijas tīklu apsekošanas plānu pārbaudi.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Komunikācijas nodaļa