Šobrīd Daugavpilī

Saules skolai tiek modernizēts aprīkojums un mēbeles Pilsētas ziņas

254
Saules skolai tiek modernizēts aprīkojums un mēbeles

Eiropas Savienības projektā Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolai “Saules skola” tiek būtiski modernizēta tehniski materiālā bāze: tuvojas noslēgumam divu jauno mācību korpusu būvdarbi Saules ielā, kā arī tiek piegādāts mūsdienīgs jauns aprīkojums un mēbeles jaunajai mācību videi.

Tā Elektroniskajā iepirkumu sistēmā ir iegādāti jaunie Apple zīmola datori, portatīvie datori, LED televizors un augstas izšķirtspējas ekrāns.

Šī gada martā SIA “LIELVĀRDS” piegādāja aprīkojumu dabaszinātņu kabinetiem: mikroskopus, dažādus eksperimentu komplektus, asinsspiediena mērītāju,  ampērmetru, voltmetru, strāvas stipruma un sprieguma sensorus, gāzes un skābekļa sensorus, destilēšanas iekārtu, magnētisku maisītāju, materiālu komplektus ķīmijā un fizikā u.c.

Savukārt SIA “GOODMAN” jūnijā piegādāja apskaņošanas aparatūru, multimediju projektoru, kā arī aprīkojumu fotostudijām, tai skaitā dažādas kameras, objektīvi, statīvi, atstarotāji, fona turētāji, gaismu komplekti, dažāda programmatūra.  

Tuvākajā laikā SIA “progetto” piegādās mēbeles multimediju dizaina izglītības programmas telpām, matemātikas un dabaszinātņu kabinetiem: tie ir dažādi ergonomiskie krēsli, darba galdi, datorgaldi, plaukti, laboratorijas galdi un skapji.

Visi aprīkojumu un mēbeļu piegādātāji tika izvēlēti atklāto konkursu rezultātā.

Projektu Nr. 8.1.3.0/17/I/006 īsteno Daugavpils pilsētas dome. Tā rezultātā tiks modernizēts PIKC “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola”, nodrošinot mācību vides atbilstību tautsaimniecības nozaru attīstībai un uzlabojot profesionālās izglītības pieejamību.

Projekta kopējie izdevumi sastāda 5703471,94 eiro, no tiem attiecināmās izmaksas ir 2497325 EUR, neattiecināmās izmaksas ir 3206146,94 EUR.

 

Informāciju sagatavoja:

Artjoms Mahļins

Daugavpils pilsētas domes

Attīstības departamenta

Projektu nodaļas vecākais eksperts projektu jautājumos

e-pasts: artjoms.mahlins@daugavpils.lv