Šodien ir pēdējā diena, kad var piedalīties “Daugavpils siltumtīklu” rīkotajā viktorīnā Pilsētas ziņas

116
Šodien ir pēdējā diena, kad var piedalīties “Daugavpils siltumtīklu” rīkotajā viktorīnā

Piektdiena, 7. jūnijs ir pēdējā diena, kad var piedalīties pašvaldības uzņēmuma “Daugavpils siltumtīkli” rīkotajā viktorīnā, iesūtot atbilžu variantus uz 12 jautājumiem, kas publicēti https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/SiltumtikluViktorina2024.

Viktorīna ir veltīta otrās siltumcentrāles 70. gadadienai, kā arī gaidāmajai jaunās šķeldas katlumājas nodošanai ekspluatācijā. Ņemot dalību tajā, pilsētnieki var pārbaudīt savas zināšanās un laimēt kādu no balvām – vietējo tūrisma un atpūtas vietu apmeklējumu, kā arī suvenīrus no “Daugavpils siltumtīkli”.

Viktorīnas jautājumi ir pieejami vietnē https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/SiltumtikluViktorina2024, un piedalīties tajā var jebkurš interesents, izvēloties vienu no atbildes variantiem uz 12 jautājumiem, kā arī atstājot savu kontaktinformāciju: vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi. Par uzvarētājiem tiks noteikti visi, kam izdosies uz visiem viktorīnas jautājumiem atbildēt pareizi. Viktorīnā nedrīkst piedalīties PAS “Daugavpils siltumtīkli” darbinieki un viņu ģimenes locekļi.

Atbildes tiek pieņemtas līdz 2024. gada 7. jūnijam, bet 12. jūnijā tiks paziņoti un apbalvoti uzvarētāji. Lai kļūtu par vienu no viņiem, vērīgi jāseko ziņām par uzņēmuma darbu, kas tiek publicētas medijos un “Daugavpils siltumtīkli” Facebook lapā (https://www.facebook.com/profile.php?id=100063645456302), piesekojot kurai un izpētot publikāciju arhīvu, var atrast atbildes praktiski uz visiem viktorīnas jautājumiem

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!