Šobrīd Daugavpilī

PROJEKTA IETVAROS 29. AUGUSTĀ NOTIKS SEMINĀRS PAR SADZĪVES ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANU Pilsētas ziņas

301
PROJEKTA IETVAROS 29. AUGUSTĀ NOTIKS SEMINĀRS PAR SADZĪVES ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANU

Daugavpils dome un partneri no Turcijas (Amasjas reģions, Suluovas pilsēta) realizē projektu “Pilsētu sadarbība vides problēmu risināšanā”. Projekts paredz vietējo administrāciju, nevalstisko organizāciju un sabiedrības izglītošanu par vides jautājumiem. (Vairāk par projektu šeit).

Projekta ietvaros tiek organizētas mācību vizītes, semināri un citas aktivitātes. Šī gada 13.- 21.jūnijā notika starptautiskā tikšanās Amasjā (Turcijā), kuras laikā tika izrunāti svarīgākie ar vidi saistītie jautājumi, sniedzot iespēju iepazīt Turcijas pieeju vides jautājumu risināšanā. Dalībniekiem bija iespēja apmeklēt Amasjas reģiona sadzīves atkritumu poligonu, ūdens attīrīšanas staciju, biogāzes ražošanas staciju, kā arī atkritumu pārstrādes uzņēmumu, kur attiecīgās jomas speciālisti dalījās savā pieredzē. Tika noorganizētas vairākas oficiālās vizītes. Daugavpils delegācija piedalījās Amasjas Universitātes rīkotajās darba grupās, kur speciālisti no Latvijas un Turcijas varēja dalīties pieredzē, diskutēt un meklēt risinājums vides problēmu risināšanai. Daugavpils pilsēta tika prezentēta Suluovas kultūras centrā rīkotajā pilsētu sadarbības konferencē.

Savukārt šī gada augustā Amasjas reģiona delegācija viesosies Daugavpilī. Šīs vizītes ietvaros tiek organizēts seminārs par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu pasaulē, Latvijā, Daugavpilī un katrā mājsaimniecībā.

 

Pasākums ir bezmaksas un tiek aicināts katrs, kam temats šķiet saistošs un aktuāls.

Jo rūpēties par savu veselību un apkārtējo vidi ir ne tikai praktiski un lietderīgi, bet arī vērtīgi!

 

Datums: 2019. gada 29. augusts

Pasākuma vieta: Daugavpils pilsētas dome, Kr.Valdemāra iela 1, Daugavpils, konferenču zālē 1.stavā

Darba kārtība:

9:30 – reģistrācija

10:00 – 12:00  seminārs

Lūgums līdz 21.08.2019 reģistrēties šeit.

 

Informāciju sagatavoja: Ivonna Orlova

Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta

Stratēģiskās plānošanas un starptautisko sakaru nodaļas starptautisko projektu koordinatores p.i.

tālr.: 654 76064, e-pasts: ivonna.orlova@daugavpils.lv