Noslēdzās cikls ar interaktīvām nodarbībam par veselīgu uzturu Pilsētas ziņas

481
Noslēdzās cikls ar interaktīvām nodarbībam par veselīgu uzturu

 

Projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros laika posmā no 2021.gada septembra līdz 2023.gada aprīlim Daugavpils Universitāte nodrošināja interaktīvās nodarbības par veselīgu uzturu Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem.

Kopumā tika novadītas 60 interaktīvās nodarbības, kuras apmeklēja vairāk nekā 860 daugavpilieši.

Nodarbību laikā bija iespēja iepazīties ar pilnvērtīga uztura principiem, lai nodrošinātu optimālu garīgu un fizisku attīstību, kā arī pašiem sakomplektēt savu veselīga uztura šķīvi un novērtēt savus ikdienas uztura paradumus un vielmaiņu.

Ļoti pieprasītas šīs nodarbības bija skolēnu un jauniešu vidū, kuri izrādīja neviltotu interesi par veselīga uztura nozīmi ikdienā, ka arī iesaistījās diskusijās, meklējot atbildes uz jautājumiem, kā izvēlēties veselīgos produktus un kā nodrošināt veselīgu dzīvesveidu, papildinot uzturu ar fiziskajām aktivitātēm.

 

Pozitīvas atsauksmes tika veltītas nodarbību vadītājam, kurš aizraujošā veidā dalījās ar savām praksē balstītajām zināšanām, kā arī palīdzēja kliedēt dažādus informatīvajā telpā sastopamus uztura mītus.

 

Fotogrāfija satur informātīvo raksturu.

 

Plašāka informācija par projektu un tā aktivitātēm zvanot 65404235 (plkst. 8:00-15:00) vai rakstot ritvars.sulga@daugavpils.lv.

 

Aktivitāte notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!