Šobrīd Daugavpilī

Līvija Jankovska iepazinās ar šī brīža aktualitātēm tūrisma nozarē Pilsētas ziņas

646
Līvija Jankovska iepazinās ar šī brīža aktualitātēm tūrisma nozarē

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Līvija Jankovska šodien apmeklēja Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūru, lai tuvāk iepazītos ar Aģentūras darbu, kā arī pārrunātu tūrisma nozares aktualitātes un turpmākās attīstības ieceres.

Jankovska uzsver “Ka tūrisma nozares attīstība ir viena no Daugavpils pilsētas prioritātēm. Mums ir jāturpina attīstīt un pilnveidot mūsu tūrisma pakalpojumu klāstu, pielāgojot to dažādām interešu grupām, kā arī veidot jaunus, interesantus un inovatīvus tūrisma produktus.”

Vizītes laikā tika pārrunāti Aģentūras tekošie darbi, kā arī apspriesti turpmākie attīstības plāni, noteikti svarīgākie darbības virzieni.

Šobrīd ir vērojama ļoti liela tūristu plūsma, it īpaši nedēļas nogalēs, pārsvarā Daugavpili apmeklē tūristi no Baltijas valstīm, kā arī Skandināvijas un Centrāleiropas valstīm. Aģentūra piedāvā tūristiem plašu pakalpojumu klāstu, kas ietver gan informācijas sniegšanu, gan dažāda veida tūrisma informatīvos materiālus 6 valodās, kā arī ekskursijas pa pilsētu un Daugavpils cietoksnī un suvenīrus. Tūrisma informācijas centrs saņem ļoti daudz individuālos pieprasījumus gan no tūrisma aģentūrām, gan no individuālajiem tūristiem ar lūgumu palīdzēt sastādīt programmu Daugavpils pilsētas apskatei. Turpinās darbs arī pie dažāda veida mārketinga aktivitāšu īstenošanas, lai veicinātu Daugavpils pilsētas, kā daudzveidīga tūrisma galamērķa atpazīstamību – pilsētu šajā vasarā jau ir apmeklējušas vairākas žurnālistu, blogeru un tūrisma aģentūru delegācijas. Plānotas arī vizītes turpmāk, tā, piemēram, augustā Daugavpili apmeklēs 6 Lielbritānijas ceļojumu žurnālisti, kuri veidos rakstus par Latgali un arī Daugavpili.

Regulāri tiek veiktas tūristu aptaujas, lai noskaidrotu tūristu viedokli par Daugavpilī saņemtajiem tūrisma pakalpojumiem.

Aģentūra ļoti rūpīgi seko līdzi pilsētas viesu viedoklim, ņem vērā viņu vēlmes un cenšas uzlabot savus pakalpojumus, lai tie kļūtu vēl pieejamāki mūsu pilsētas viesiem.