Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Satiksme plāno slēgt tramvaja kustību līdz gada beigām (PRECIZĒTS) Pilsētas ziņas

3452
Daugavpils Satiksme plāno slēgt tramvaja kustību līdz gada beigām (PRECIZĒTS)

Daugavpils satiksme ziņo: sakarā ar divu lielu projektu realizāciju – “Videi draudzīga sabiedriskā transporta attīstība Daugavpils pilsētā, 2. kārta” un “Videi draudzīga un integrēta mobilitāte Daugavpils pilsētā”, no 27. septembra līdz šī gada beigām Daugavpilī tiks slēgta tramvaju kustība. Šo laika posmu izmantos, lai nomainītu tramvaju sakaru infrastruktūru, kas ir būtiska pilsētas transporta sistēmas pilnveidošanai. To nav iespējams paveikt, neslēdzot tramvaju kustību.

Šajā laika periodā iedzīvotājiem būs pieejama alternatīva tramvajam – autobusa maršruts Nr. 97, kas maksimāli dublē tramvaja Nr. 1 maršrutu un paredz kustību pa Jātnieku, Smilšu, Valkas, 18. novembra, Daugavas un Imantas ielām līdz Autoostai, kur pasažieriem ir iespēja pārsēsties uz citu sabiedrisko transportu.

Nodrošinot pasažieru savlaicīgu nokļūšanu uz vilcienu Daugavpils – Rīga, autobusu kustība jaunizveidotajā maršrutā rīta stundās tiks pagarināta līdz Dzelzceļa stacijai.

Darba dienās tiks nodrošināti 64 reisi (32 turp un 32 atpakaļ), savukārt brīvdienās būs pieejami 32 reisi (16 turp un 16 atpakaļ). Tas ļaus pasažieriem saglabāt piekļuvi lielākajām pilsētas apkaimēm, vienlaikus atvieglojot ikdienas pārvietošanos. Autobusa maršruta nr. 97 kustības grafiks un shēma tuvākajā laikā tiks publicēti AS “Daugavpils satiksme” vietnē www.satiksme.daugavpils.lv.

Atgādinām, ka 3. maršruta tramvaju pašlaik aizvieto 99. maršruta autobuss, bet 2. maršruta tramvaju - 98. maršruta autobuss.

Atvainojamies par jebkādām neērtībām, kas varētu rasties šajā laika periodā, un izprotam, ka šis pasākums var ietekmēt iedzīvotāju ikdienas dzīvi. Tomēr esam pārliecināti, ka infrastruktūras uzlabošana nesīs ilgtermiņa priekšrocības pilsētas iedzīvotājiem, piedāvājot modernu un efektīvu transporta sistēmu.

AS “Daugavpils satiksme”

! Aktuālā informācija par tramvaju kustības organizēšanu pieejama ŠEIT: https://www.daugavpils.lv/pasvaldiba/aktualitates/zinas/v.-kononovs-tramvaju-satiksmes-ierobezojumu-termini-iek-parskatiti 

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!