Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Dome paplašina personu loku palīdzībai dzīvokļu jautājumu risināšanā Pilsētas ziņas

417

Šī gada 8. oktobrī stājušies spēkā grozījumi Daugavpils pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.31 "Par Daugavpils pilsētas pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā". Saskaņā ar jaunām izmaiņām, tagad uz palīdzību var pretendēt plašāks personu loks – tie, kuru aizgādībā ir nepilngadīgi bērni, personas ar invaliditāti, kā arī cilvēki, kuri atbilst citiem kritērijiem.


Palīdzību dzīvokļa izīrēšanai, saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu, var saņemt bāreņi, personas, kas atgriezušās no ieslodzījuma vietām, denacionalizēto vai avārijas stāvoklī esošo māju iemītnieki. Savukārt Pilsētas domes saistošie noteikumi attiecas arī uz citām cilvēku kategorijām, piemēram, ģimenēm ar diviem vai vairāk apgādājamiem, pensionāriem ar maznodrošinātās un trūcīgās personas statusu. Tomēr palīdzības meklētājiem jāņem vērā, ka atbalsta saņemšanai viņiem jāatbilst noteiktiem kritērijiem (dzīvesvietas deklarācija, esošās īres ilgums), par kuriem sīkāk var uzzināt konsultācijas laikā.

Lai saņemtu plašu konsultāciju un izvērtētu savu atbilstību personu lokam, kurām pienākas pašvaldības palīdzība, jāgriežas Domes Īpašuma pārvaldīšanas departamenta Dzīvokļu nodaļā Kr.Valdemāra ielā 1, Daugavpilī, 14.kabinetā, ņemot līdzi personas apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti).

Speciālistu pieņemšanas darba laiki:

- Pirmdien 14.00 - 18.00;
- Trešdien 14.00- 17.00;
- Ceturtdien 9.00 - 12.00.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: