Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī turpinās veselības veicināšanas projekts un bezmaksas sporta nodarbības Pilsētas ziņas

2286

Kopš 2017. gada Daugavpils dome īsteno projektu, kura mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem visiem pašvaldības iedzīvotājiem. Jau 15 tūkstoši daugavpiliešu izmantojuši iespēju iesaistīties tajā, apmeklējot dažādus informatīvos pasākumus, seminārus, un, protams, piedaloties daudzveidīgās sportiskās nodarbībās, kas ir kļuvušas īpaši populāras pilsētas iedzīvotāju vidū.

Plašsaziņas līdzekļos regulāri parādās informācija par iespēju pieteikties bezmaksas sporta nodarbībām. Izvēle ir plaša: var nūjot, nodarboties ar jogu, strečingu, dejām, slidošanu, kā arī daudzām citām aktivitātēm.

Kopumā mēneša laikā notiek vairāk nekā 400 nodarbību rīta, dienas un vakara grupās. Lai sāktu tās apmeklēt, jāpiezvana uz sludinājumā norādīto numuru. Gadījumā, ja visas vietas būs aizņemtas, projekta koordinators palīdzēs piemeklēt alternatīvo variantu.

Daugavpilieši, kas ir iesaistījušies projektā, norāda, ka tā ir lieliska iespēja ne vien uzlabot fizisko formu un veselības stāvokli, bet arī gūt pozitīvas emocijas, komunicējot ar domubiedriem. Augsti tiek novērtēts arī treneru profesionālais līmenis, kā arī iespēja izmēģināt dažādus sporta veidus, jo pēc viena nodarbību kursa var pieteikties arī dalībai citās grupās.

Nodarbības ir domātas dažāda vecuma cilvēkiem. Gados jaunākie daugavpilieši dejo, mācās orientēšanos, boksa elementus. Ļoti populāras ir rīta nodarbības Ledus hallē, kur sākumskolas bērni aktīvi apgūst slidošanas pamatus. Nodarbību klāsts pastāvīgi mainās, pielāgojoties iedzīvotāju vēlmēm. Populārākajām aktivitātēm klāt nāk pavisam jaunas nodarbības un pasākumi. Projekta gaitai un aktualitātēm var sekot līdzi pašvaldības mājas lapā www.daugavpils.lv.

Projekts turpināsies līdz šī gada 31.maijam, taču līdz ar vasaras iestāšanos tas nebeigsies. Sāksies jaunais posms, kas nāks ar jauniem piedāvājumiem un iespējām uzlabot savu veselību un dzīves kvalitāti.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: