Daugavpilī sākas tūrisma sezona Pilsētas ziņas

222
Daugavpilī sākas tūrisma sezona

Piektdien, 19. aprīlī, Rotko muzejā notika Daugavpils tūrisma sezonas atklāšanas konference, kuru organizēja Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma departamenta Tūrisma nodaļa. Seminārā piedalījās Daugavpils, Latgales un Lietuvas tūrisma un kultūras nozares pārstāvji.

Pasākuma dalībniekiem bija iespēja uzzināt par dažādām tūrisma nozares aktualitātēm, gaidāmajiem pasākumiem un festivāliem jaunajā tūrisma sezonā, kurus prezentēja pilsētas tūrisma un atpūtas objektu pārstāvji. Pašvaldības Izglītības un kultūras jautājumu komitejas priekšsēdētāja Līvija Jankovska uzrunāja konferences dalībniekus un norādīja, ka tūrisma joma ir nozīmīga ikvienai pašvaldībai un neskatoties uz ģeopolitisko situāciju, nepieciešams rast risinājumus, veidot piedāvājumus, lai mums izdotos piesaistīt plašāku tūristu loku. Sadarbība ar Latgales Tūrisma asociāciju ir veids, kā mēs kopīgi varam realizēt ieceres un strādāt Latgales tūrisma attīstībā. Mums ir svarīgi uzturēt kontaktu vienam ar otru, lai piedāvājuma klāsts būtu kvalitatīvs un dažāds. Turklāt iespaidu par pilsētu veido vienots atpūtas piedāvājums, kurā ietilpst ne tikai objekti, bet arī ēdināšanas un izmitināšanas pakalpojumi.

Pasākuma laikā Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Attīstības departamenta pārstāve Jolanta Reča pastāstīja par projektiem, kuri pilsētā tiks realizēti tūrisma jomā, jo ir svarīgi domāt par to, lai tūrisma plūsma būtu visa gada garumā. Šobrīd ir uzsākts darbs pie ziemas tūrisma piedāvājuma izveidošanas, kas paredz mākslīgā sniega segas veidošanas sistēmas ierīkošanu Stropu mežā. Savukārt, projekts, kas apmeklētajiem būs pieejams vasaras sākumā – Purva taka Esplanādes apkaimē ir lielisks piemērs mūsu pilsētas attīstībā.

Konferences noslēgumā dalībnieki apmeklēja Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centru “Inženieru arsenāls”, lai iepazītu centra plašo piedāvājumu klāstu un jaunumus ekspozīcijās.

Daugavpils ir daudzveidīgs un interesants tūrisma galamērķis ar plašu piedāvājumu dažādām mērķa grupām. Latgales reģiona lielākā pilsēta ir gatava aktīvai tūrisma sezonai, kas būs pasākumiem un kultūras notikumiem piepildīta.

 

Foto: Margarita Vigule

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un turisma departamenta
Tūrisma nodaļa

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!