Šobrīd Daugavpilī

Daugavpili reklamēja Latvijas starppilsētu autobusos Pilsētas ziņas

528
Daugavpili reklamēja Latvijas starppilsētu autobusos

Izmantojot Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta finansējumu šī gada jūlijā-septembrī Latvijas starppilsētas autobusos izvietotajos ekrānos tika reklamētas Daugavpils tūrisma iespējas.

Cenu aptaujas rezultātā tiesības noslēgt līgumu un translēt Daugavpils tūrisma reklāmu ieguva AS “Nordeka”. Autobusos izvietotajos ekrānos tika raidīts videorullītis par Daugavpils vēsturiskās rekonstrukcijas festivālu “Dinaburg 1812”, aicinot Latvijas iedzīvotājus un viesus to apmeklēt jūlija nogalē. Vēlāk tika raidīta informācija par tūrisma iespējām Daugavpilī, mūsu ievērojamākajiem mantojuma un tūrisma objektiem. Ir jāatzīmē, ka visa pakalpojuma sniegšanas laikā – 9 nedēļas – sasniegto skatītāju auditorija sastādīja vairāk nekā 265 tūkstošus. AS “Nordeka” autobusu tīkls aptvēra praktiski visu Latvijas teritoriju. Daugavpils tūrisma reklāmu raidīja vismaz divas reizēs katrā stundā katrā AS “Nordeka” autobusā, kuri bija aprīkoti ar videoekrāniem.

Ir paredzēts, ka arī 2020. gadā tiks veikta reklāmas kampaņa starppilsētu autobusos par projekta ietvaros izstrādāto jauno tūrisma maršrutu, kas savienos Daugavpili un Kauņu, kā arī par citām Daugavpils tūrisma iespējām.

Projektu Nr. LLI-326 “Pārrobežu reģionālā kultūras mantojuma tūrisma paplašināšana” īsteno Daugavpils pilsētas dome un Kauņas pilsētas pašvaldības administrācija.

Projekta mērķis ir palielināt apmeklētāju un pavadīto nakšu skaitu programmas reģionā, uzlabojot un popularizējot kultūras mantojuma objektus.

Projekta īstenošanas ilgums: 22 mēneši, no 2018. gada aprīļa līdz 2020. gada janvārim.

Projekta kopējie izdevumi ir 705 856 eiro, no tiem Daugavpils daļas budžets sastāda 367 716 eiro, kur Eiropas reģionālās attīstības fonda finansējums ir 312 558 eiro (85%), Daugavpils pilsētas domes līdzfinansējums ir 36 772 eiro (10%), kā arī valsts budžeta finansējums ir 18 386 eiro (5%).

 

Informāciju sagatavoja:

Artjoms Mahļins

Daugavpils pilsētas domes

Attīstības departamenta

Projektu nodaļas vecākais eksperts projektu jautājumos

Tālr.: 654 76067, e-pasts: artjoms.mahlins@daugavpils.lv