Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī norisinājās "AEROBIKAS MARATONS" Pilsētas ziņas

204
Daugavpilī norisinājās

Šī gada 10. septembrī Daugavpils Zinātņu vidusskolas sporta zālē norisinājās “AEROBIKAS MARATONS”. Šo pasākumu organizēja Daugavpils vingrošanas skola “HARMONIA”. Piedālīties aktivitātē varēja visi pilsētas iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma, dzimuma un fiziskās sagatavotības.

Maratona mērķis bija popularizēt aerobiku kā aktīvas atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu, ka arī veicināt bērnu, jauniešu un pieaugušo interesi  aktīvi un veselīgi pavadīt brīvo laiku.

Sertificētu treneru vadībā pasākuma apmeklētāji izmēģināja vairākus sportošanas veidus: Body&Mind, Free Style Aerobika, Aerobika bērniem, Joga muguras veselībai, Zumba. 

 Šāda veida pasākumi sekmē sabiedrības saliedēšanos, veselības veicināšanu un mīlu pret sportu un aktīvu dzīvesveidu.

Gan treneri, gan oragnizatori ir pārliecināti, ka šis pasākums rosina Daugavpils iedzīvotājus vairāk pievērsties veselīgam dzīvesveidam un rosinās aktīvāk pavadīt brīvo laiku.

#Esparveselību

 

Plašāka informācija par projektu un tā aktivitātēm zvanot 65404235 (plkst. 8:00-15:00) vai rakstot ritvars.sulga@daugavpils.lv.

 

Aktivitāte notiek projekta Nr.9.2.4.2/16/I/101  „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.