Ceļo no Liepājas uz Daugavpili par dzimšanas dienas cenu Pilsētas ziņas

1503
Ceļo no Liepājas uz Daugavpili par dzimšanas dienas cenu

Baltijas reģionā lielākais autobusu pārvadājumu uzņēmums Lux Express no 3. maija ir uzsācis pasažieru komercpārvadājumus reģionālās nozīmes maršrutā Liepāja–Rīga–Daugavpils.

“Kopš brīža, kad paziņojām par mūsu plāniem uzsākt pasažieru komercpārvadājumus šajos maršrutos, esam novērojuši ievērojamu interesi no potenciālajiem pasažieriem – ne tikai no Liepājas, Daugavpils un Rīgas, bet arī no Saldus un Jēkabpils. Ne velti, jo arī šajās pilsētās būs jauno maršrutu pieturvietas. Tas ļauj domāt optimistiski, ka mūsu reisi būs pieprasīti,” saka “Lux Express” Baltijas biznesa attīstības direktors Aldis Ķibēns.

Svinot Daugavpils 749. dzimšanas dienu, visu jūniju iespējams ceļot no Liepājas uz Rīgu un Daugavpili par dzimšanas dienas cenu! Latvijas otrā lielākā pilsētā pieejamas palašas atpūtas un izklaides iespējas - jūnijā norisināsies XII Starptautiskais folkloras festivāls, sporta entuziasti novērtēs spīdveja sacensības un futbola spēles, kā arī jūnija beigās iespējams piedalīties Starptautiskajās orientēšanās sacensībās “Kāpa 2024”.

Daugavpils ir kontrastu pilna - cietoksnis ir pilsētas vēsturiskā nozīmīguma apliecinājums, savukārt Rotko muzejs cildina 20. gs. ekspresionistu, kas dzimis šajā pilsētā. Košākai pieredzei apmeklētāji tiek aicināti uz Latgales kulinārā mantojuma centru “Šmakovka” un vecāko munīcijas ražotni Ziemeļeiropā. Kultūras mīļotājiem Daugavpils teātris nodrošinās jauku vakaru. Aktīvās atpūtas cienītājus aicinām apmeklēt Lielo Stropu ezeru.

Biļešu tirdzniecība notiks uzņēmuma mājaslapā www.luxexpress.lv. No 31.05.-30.06.2024., izmantojot akcijas kodu: luxdaugavpils, biļešu cenas braucot maršrutā Liepāja - Daugavpils būs sākot no 12 eiro, bet no Rīgas līdz Daugavpilij – sākot no 6 eiro. Ikvienā braucienā pieejamais akcijas biļešu skaits ir ierobežots. Plašāka informācija uzņēmuma mājaslapā - www.luxexpress.eu

No Liepājas uz Daugavpili un atpakaļ ir pieejams viens reiss dienā. Tas izbrauc no Liepājas pulksten 7.00, piestāj Rīgā un no galvaspilsētas turpina ceļu pulksten 10.30.

No Daugavpils uz Liepāju autobuss izbrauc pulksten 15.25 un sasniedz Liepāju pulksten 22.20.

Visi reisi tiek veikti ar 2023. gadā ražotajiem autobusiem “Irizar i6s Efficient”, kas piedāvā vienu no augstākajiem komforta līmeņiem nozarē. Turklāt visos autobusos būs pieejamas tualetes, wi-fi un elektrības rozetes, mediju ekrāni ar saturu arī latviski, izklaidējošām spēlēm un mūziku, kā arī bezmaksas karstie dzērieni.

Aicinām izmantot akcijas piedāvājumu un ieplānot Daugavpils apmeklējumu, lai piesātinātu vasaru ar neaizmirstamiem piedzīvojumiem!

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un tūrisma departamenta

Tūrisma nodaļa

Tālr. +371 65422818, +371 26444810
E-pasts: turisms@daugavpils.lv

Web: www.visitdaugavpils.lv

Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel

Instagram: www.instagram.com/daugavpils.travel

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!