Šobrīd Daugavpilī

Brauc uz Daugavpils pilsētu skaitīt Lieldienu olas Pilsētas ziņas

301
Brauc uz Daugavpils pilsētu skaitīt Lieldienu olas

Garajās Lieldienu brīvdienās dodies uz Daugavpili baudīt pavasara noskaņojumu Latvijas otrajā lielākajā pilsētā. Daugavpils vēsturisko centru un pilsētas apkaimes rotā košas Lieldienu olas, arī Vienības laukums ir sagatavots pavasara svarīgākajiem svētkiem.

Brauc ar savu auto vai izmanto sabiedrisko transportu, piemēram, vilcienu. Nokļūstot Daugavpilī, nesteidzies. Dodies mierīgā pastaigā pa gājēju Rīgas ielu, kur redzēsi lielās krāsainās Lieldienu olas un nokļūsi līdz Vienības laukumam.

Turpat atrodas Daugavpils Tūrisma informācijas centrs – ienāc un paņem pilsētas karti. Centra zinošie tūrisma speciālisti palīdzēs saplānot labāko maršrutu, ieteiks interesantas vietas, šeit varēsi iegādāties arī kādu suvenīru, ko vedīsi uz mājām.

7., 8. un 9. aprīlī, piektdien, sestdien un svētdien, Daugavpilī darbosies lielākā daļa tūrisma objektu. Šajās brīvdienās apmeklētājus gaidīs Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs un Martinsona māja, Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs, Šmakovkas muzejs, Skrošu rūpnīca un Daugavpils Tūrisma informācijas centrs. Savukārt sekojošās iestādes strādās sestdien, 8. aprīlī (svētdien būs brīvdiena): salons antikvariāts “Housevintage”, Daugavpils Inovāciju centrs, Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs, Latgales zoodārzs, Māla mākslas centrs.

Iepriekš piesakoties varēs apmeklēt arī Medicīnas izstādi ar kontracepcijas ekspozīciju, Pirmā pasaules kara (1914 - 1918) muzeju, kā arī retro automobiļu ekspozīciju “RETROGARAŽ-D” Daugavpils cietoksnī un Daugavpils sinagogu un muzeju, kas atrodas pilsētas centrā.

Svētdien, 9. aprīlī, Šmakovkas muzejā notiks Šmakovkas darināšanas paraugdemonstrējums un izzinošs kvests “Latgales šmakovkas noslēpumi”, bet pirmdien, 10. aprīlī, plkst. 13.00 Vienības namā (Rīgas ielā 22a) svinēs Otrās Lieldienas kopā ar Garaušiem Pauku un Šmauku.

Ja jūties izsalcis, tad ir pienācis laiks ieturēt maltīti. Vari ērti iekārtoties kādā restorānā vai kafejnīcā un baudīt garšīgas pusdienas. Atjaunojot spēku ar sātīgām pusdienām, vari turpināt iepazīt Daugavpils tūrisma piedāvājumu.

Informācija par Daugavpils tūrisma un atpūtas objektu darba laikiem Lieldienu brīvdienās ir pieejama šeit: https://ieej.lv/1ENZQ

 

Informāciju sagatavoja:
Anna Burlakova

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra
Tālr. +371 65422818, +371 26444810
E-pasts: turisms@daugavpils.lv

Web: www.visitdaugavpils.lv

Facebook: www.facebook.com/Daugavpils.travel

www.facebook.com/Daugavpils.events

Instagram: www.instagram.com/daugavpils.travel

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!