Šobrīd Daugavpilī

Tronheimas Zinātnes centrs dalīsies pieredzē par inovāciju un zinātnes centru nozīmi mācību procesa īstenošanā Izglītības ziņas

435
Tronheimas Zinātnes centrs dalīsies pieredzē par inovāciju un zinātnes centru nozīmi mācību procesa īstenošanā

Daugavpils Universitāte sadarbībā ar Daugavpils Inovāciju centru un Daugavpils pilsētas pašvaldību turpina īstenot “Neformālo tālākizglītības programmu kompetencēs balstītā pieejā STEM jomas speciālistiem”.
Apmācību ietvaros pedagogiem ir iespēja papildināt zināšanas, prasmes un kompetences STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātne, matemātika) un uzņēmējdarbības izglītības jomās un mācīšanas metodikā, kas mūsdienās ir kļuvusi par ilgtspējīgas attīstības pamatu. Apmācības apgūst jau trešā speciālistu grupa.

2022.gada 7.maijā (sestdien) plkst. 9:10 aicinām ikvienu, kam interesē augstākminētās jomas pievienoties projekta Norvēģijas sadarbības partnera Tronheimas Zinātnes centra pieredzes apmaiņas sesijai: “Norvēģijas inovāciju un zinātnes centru ietekme uz mācīšanās metodiku un izglītojošo programmu ietekme uz skolēnu kompetenču attīstību”. Būs iespēja uzdot jautājumus, rosināt diskusijas un abpusēji dalīties pieredzē.

Pieredzes apmaiņas sesijai iespējams pievienoties ZOOM online platformā šeit:  https://us02web.zoom.us/j/84014690003?pwd=MDg1em91LzR5U0xKeXg2UjFWQ3dRQT09

Konferences identifikators: 840 1469 0003

Piekļuves kods: 890563

Apmācības tiek organizētas projekta  “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī”, Proj.nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. Nr.9.-20.2.2.1/4 ietvaros, kas tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014. - 2021. gada perioda programmas “Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovācijas centri” ietvaros.

Vairāk par projektu var uzzināt šeit

 

Informāciju apkopoja projekta vadītāja Jolanta Ūzuliņa,

Daugavpils pilsētas pašvaldības Attīstības departaments

Jolanta.uzulina@daugavpils.lv