Šobrīd Daugavpilī

Situācija Daugavpils pilsētas izglītības iestādēs uz 2021. gada 21. jūniju Izglītības ziņas

230
Situācija Daugavpils pilsētas izglītības iestādēs uz 2021. gada 21. jūniju

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde informē par situāciju Daugavpils pilsētas vispārējās izglītības iestādēs, ņemot vērā pirmsskolas izglītības iestāžu (turpmāk – pirmsskola) sniegto informāciju uz 21.06.2021.


Pirmsskolas izglītības programmas joprojām tiek īstenotas klātienē, bet skolēniem rit skolēnu vasaras brīvlaiks. Līdz ar to informācija tika apkopota tikai par situāciju pirmsskolā.

 

Aplūkojot izglītības iestāžu iesniegto informāciju, redzams, ka šajā nedēļā nevienā pirmsskolā nenotiek attālinātais mācību process. Individuāli karantīnā pirmsskolā atrodas tikai 6 bērni (pagājušajā nedēļā mazliet vairāk – 8 bērni, 3 pedagogi, un 3 tehniskie darbinieki), kurus SPKC ir noteicis par kontaktpersonām.

 

Runājot par COVID-19 gadījumu skaitu pirmsskolas izglītības iestādēs, varam minēt, ka saslimstības rādītāji šajā nedēļā, salīdzinot ar pagājušo nedēļu, kopumā ir kritušies. Pirmsskolā šobrīd slimo 3 pedagogi un 2 tehniskie darbinieki (uz 14.06.2021. pirmsskolā slimoja 3 bērni, 3 pedagogi un 3 tehniskie darbinieki). Pavisam pirmsskolas izglītības iestādēs uz 21.06.2021. fiksēti tikai 5 saslimšanas gadījumi (pagājušajā nedēļā pirmsskolā kopā bija fiksēti 9 saslimšanas gadījumi).

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde