Šobrīd Daugavpilī

Rosība Daugavpils skolās nav apstājusies Izglītības ziņas

502

Valstī izsludinātā ārkārtas situācija būtiski ietekmējusi mācību  procesa gaitu. Taču remontdarbu norise Daugavpils izglītības iestādēs nav apstājusies, un dažviet kļuvusi pat vēl rosīgāka nekā iepriekš. Daži projekti ir noslēgušies, daži – veiksmīgi tuvojas beigām.

Marta izskaņā Būvniecības valsts kontroles birojs pieņēma ekspluatācijā J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas sporta zāli (Marijas ielā 1D). Vairākus gadus ilgušie būvdarbi beizot ir noslēgušies, un, atgriežoties skolā, tās audzēkņi  varēs baudīt sporta nodarbības siltās, mājīgās telpās, kas ir aprīkotas pēc jaunākām tehniskām prasībām.

Turpinās Dizaina un mākslas vidusskolas “Saules skola” rekonstrukcijas vērienīgais projekts. Šonedēļ norisinājās kārtējā darba grupas sanāksme, kur, ievērojot visas distancēšanās un drošības prasības, tika apspriesti turpmākie plāni. Skolas lielā ēka jau ir praktiski pabeigta, atlikuši vien minimāli iekšējās apdares darbi un fasādes dekoratīvo konstrukciju montāža. Plašākie darbi pašlaik norisinās korpusā, kas top bijušās “Daiļrades” vietā, lai līdz vasaras beigām varētu nodot ekspluatācijā visu kompleksu.

Nodošanai ekspluatācijā praktiski gatava Daugavpils 13.vidusskolas aktu zāle, kuras remonta plānu nācās koriģēt pēc tam, kad darba gaitā atklāja ēkas konstrukciju bojājumus. Tagad tie ir novērsti. Izremontēja arī klases, kas atrodas zem zāles. Kosmētisko remontu plāno pabeigt vasaras pirmajā pusē. 

Kamēr mācības notiek attālināti un bērni atrodas mājās, rosība neapstājas praktiski visās skolās un bērnudārzos: mācību iestāžu darbinieku spēkiem tiek veikti kosmētiskie remonti, labiekārtota pieguļošā teritorija un darīti daudzi citi darbi, lai dienā, kad gaiteņus un kabinetus atkal piepildīs bērnu un jauniešu jautrā čalošana, viņus sagaidītu ērtas un mājīgas telpas.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un marketinga nodaļa.

 

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: