Šobrīd Daugavpilī

Karjeras nedēļas pasākums "Profesiju virpulī atrast savējo" ir sācies! Izglītības ziņas

275
Karjeras nedēļas pasākums

14. oktobrī Karjeras nedēļas ietvaros Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa organizē pasākumu „Profesiju virpulī atrast savējo!”  9. - 12. klašu skolēniem. Šis pasākums tiek organizēts ar mērķi sniegt iespēju skolēniem iepazīt savas nākotnes profesiju un nedēļas laikā pārliecināties, vai tā ir viņu sapņu profesija?!

Šodien notiek pirmais pasākuma posms klātienē. Pirmajā tikšanās reizē jaunieši pēta, kādās profesijās viņu jau iegūtās kompetences būs noderīgas un kādai karjerai ir jābūt, lai tā atbilstu viņu vērtībām, interesēm, vajadzībām, spējām, prasmēm, zināšanām, rakstura īpašībām, veselības stāvoklim, finansiālajām iespējām. Noslēgumā jaunieši gatavosies intervēt speciālistus.

Otrdien, trešdien un ceturtdien notiks otrais pasākuma posms, kura laikā dalībnieki satiksies ar speciālistiem: arhitektiem, dizaineriem, uzņēmējiem, militāras jomas pārstāvjiem, pilotiem, projektu vadītājiem, datortehniķiem, programmētājiem, veterinārārstiem, juristiem, advokātiem, tiesībsargiem, grāmatvežiem, lietvežiem, menedžeriem, mūziķiem, kino industrijas pārstāvjiem, enerģētiķiem, inženieriem,  zobārstiem, medmāsām, farmaceitiem, fizioterapeitiem, ķirurgiem un citiem ārstiem. Tikšanas laikā jauniešiem tiks stāstīts par darba pienākumiem, darba laiku un darba vidi, darba instrumentiem, tipiskām dienām darbā, profesijas plusiem un mīnusiem, rakstura īpašībām, kurām ir jāpiemīt, nepieciešamajām zināšanām un par izglītību.

Piektdien, 18.oktobrī, dalībnieki dalīsies pārdomās un emocijās par tikšanos ar speciālistiem.

 

Papildu informācija:

Artjoms Pučinskis

27028209