Daugavpils pašvaldība piedāvā vairākas vakances Pašvaldības ziņas

4344
Daugavpils pašvaldība piedāvā vairākas vakances

Daugavpils valstspilsētas pašvaldībā pieejamas vairākas vakances – Pilsētplānošanas un būvniecības un departamentā, SIA “DDzKSU” un Sociālajā dienestā.

Līdz 28. aprīlim pretendenti var pieteikties pašvaldības Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta būvinspektora amatam. Darba devējs piedāvā dinamisku darbu, ikmēneša atalgojumu sākot ar 1550,00 EUR, sociālās garantijas, kā arī dienesta dzīvokli, ja tas nepieciešams. Plašāka informācija par vakanci.

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība SIA „Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums” aicina darbā ekonomistu. Pretendenti var pieteikties līdz 20. aprīlim. Uzņēmums piedāvā darba līgumu uz nenoteiktu laiku ar atalgojumu 1070,00 EUR mēnesī. Vairāk informācijas par vakanci.

Savukārt līdz 30. aprīlim pretendenti var pieteikties SIA “DDzKSU” būvinženiera amatam. Arī šajā amatā uzņēmums piedāvā darba līgumu uz nenoteiktu laiku, kā arī iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas, piedaloties dažādās apmācībās. Atalgojums – 1200,00 EUR mēnesī. Visa informācija par vakanci.

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Sociālais dienests" pieejamas vakances - sociālais darbinieks (2 vakances), sociālais darbinieks darbam ar ģimeni un bērniem, sociālais aprūpētājs, aprūpētājs (3 vakances) un medicīnas māsa Ģimenes mājā "Pīlādzis". Plašāka informācija par vakancēm Sociālajā dienestā.

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pašvaldības centrālās pārvaldes
Komunikācijas nodaļa

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!