SIA “DDzKSU” aicina darbā būvinženieri (KONKURSS NOSLĒDZIES)

Pēdējo reizi informācija atjaunota 14.06.2023, 14:47

SIA „Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums” izsludina konkursu uz būvinženiera amatu (profesijas kods: 2142 01). Pieteikšanās līdz 2023. gada 30. aprīlim.
CV sūtīt uz e-pastu: personals@ddzksu.lv līdz 2023. gada 30. aprīlim ar norādi: „BŪVINŽENIERIS”.
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz 2. atlases kārtu – darba interviju.
* Nosūtot savu CV, Jūs apliecināt, ka piekrītat, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā tehniskā izglītība celtniecības jomā vai nepabeigta augstākā tehniskā izglītība celtniecības jomā;
  • labas Latvijas Republikas spēkā esošo normatīvo aktu zināšanas - būvniecības jomā, (Latvijas Nacionālie standarti, Būvnormatīvi, likumi);
  • prasmes strādāt BIS (būvniecības informācijas sistēma) un AutoCAD programmās, tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • prasme organizēt un plānot savu darbu ievērojot noteiktos termiņus, argumentēt un paust savu viedokli, precizitāte darbu veikšanā, labas saskarsmes prasmes.

Darba pienākumi:

  • pārzināt būvniecības tehnoloģijas, būvdarbu vadīšanu, celtniecību materiālu tehnoloģiju;
  • plānot un uzraudzīt būvniecības procesu;
  • izstrādāt uzdevumus iepirkumu procedūrām;
  • sagatavot dokumentāciju kapitālremontu un remontdarbu veikšanai;
  • piedalīties ēku tehniskās apsekošanas komisijas darbā.

Mēs piedāvājam:

  • darba līgums uz nenoteiktu laiku;
  • atalgojumu 1200,00 EUR mēnesī;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanas polisi;
  • iespēju paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas, piedaloties mācību programmās;
  • stabilu darba vietu.
Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!