SIA “DDzKSU” aicina darbā ekonomistu (KONKURSS NOSLĒDZIES)

SIA „Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums” izsludina konkursu uz ekonomista (profesijas kods 2631 02) amatu. Pieteikšanās līdz 2023. gada 20. aprīlim.
CV sūtīt uz e-pastu: personals@ddzksu.lv līdz 2023. gada. 20. aprīlim ar norādi: „EKONOMISTS”.
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz 2. atlases kārtu – darba interviju.
*Nosūtot savu CV, Jūs apliecināt, ka piekrītat, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi.

Pienākumi:

  • izstrādāt tarifus un sastādīt izpildāmo darbu un sniedzamo pakalpojumu tāmju kalkulācijas;
  • pētīt dažādas ekonomiskās problēmas – ražošanas veidus, cenu politiku, nodarbinātību, darba ražīgumu un ražošanas izdevumus, veikt citus līdzīga satura uzdevumus;
  • nodrošināt pakalpojumu izpildes termiņu ievērošanu;
  • kopā ar grāmatvedību kontrolēt izdevumu un ienākumu plāna izpildi, kā arī kapitālremontu un kārtējo remontu plāna izpildi;
  • nodrošināt uzņēmuma ekonomiskās darbības analīzi un piedalīties pasākumu izstrādāšanā, kas saistīti ar ražošanas rentabilitātes paaugstināšanu;
  • piedalīties uzņēmuma darbības plāna izstrādāšanā;
  • piedalīties gada un ceturkšņu budžeta izstrādāšanā, sagatavojot sākotnējo datu aprēķinus un pielikumus nepieciešamos tā pamatotībai;
  • sekot sastādītā budžeta izpildei;
  • noskaidrot faktorus, kas ietekmē naudas apgrozījuma un finanšu aprites procesus;
  • meklēt risinājumus risku novēršanai;
  • sagatavot uzņēmuma naudas līdzekļu plūsmas pārskatu ik mēnesi un analizēt naudas līdzekļu sadalīšanas efektivitāti;
  • sagatavot sākumdatus obligāti veicamo dzīvojamo māju uzturēšanas un apsaimniekošanas maksas aprēķināšanai, kā arī dzīvojamo māju faktisko ieņēmumu un izdevumu pārskatam;
  • sagatavot statistiskos un analītiskos datus par uzņēmuma finanšu stāvokli;
  • regulāri sekot izmaiņām ārējos normatīvajos aktos par finanšu/ekonomikas jautājumiem.

 Prasības kandidātiem:

  • profesionālā augstākā izglītība ekonomikas vai finanšu jomā;
  • pieredze līdzīgā amatā vismaz 3 gadi;
  • precizitāte un atbildība uzticēto pienākumu veikšanā;
  • prasme sniegt priekšlikumus un pamatot viedokli;
  • Valsts valodas pakāpi apliecinošs dokuments (C 1).

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu no 1070,00 EUR;
  • darba līgumu uz nenoteiktu laiku.