Triatlonisti startēja Eiropas kausā junioriem un Baltijas kausā Sporta ziņas

103

Lietuvā aizvadītajās brīvdienās tika aizvadītas Baltijas kausa sacensības triatlonā, pie tam pirmo reizi šeit norisinājās arī Eiropas kausa posms junioriem. Tajā startēja arī mūsu sportisti.

Eiropas kauss junioriem sapulcināja ap 60 dalībniekiem, starp kuriem bija arī virkne ļoti spēcīgu censoņu. Sportistiem bija jānopeld 750 metrus, 20 kilometri jānobrauc ar velosipēdu, savukārt 5 kilometri jānoskrien. Vislabāk no daugavpiliešiem klājās Viktoram Dupļakinam, kurš ieņēma 31. pozīciju. Trīsdesmit piektais bija Artūrs Sprukts. Jāuzsver, ka no pieciem Latvijas pārstāvjiem mūsējie bija vislabākie.

Baltijas kausa izcīņā elites grupā (1,5km+40km+10km) 12. vietu ieguva Viktors Žigarkovs, Sergejs Gustajevs bija piecpadsmitais, bet dāmu konkurencē Anita Ļebedeva ieņēma piekto pozīciju. 40+ grupā Aivaram Uzulam ceturtā vieta, 50+ grupā pirmais bija Anatolijs Levša, bet 60+ grupā Viktors Kuhaļskis palika nepārspēts.

Jauniešiem sestais Timurs Mamedovs, aiz kura Raivis Voitāns, bet divpadsmitais šoreiz Raivis Valters.