Šobrīd Daugavpilī

Svētdien startēs Daugavpils čempionāts florbolā Sporta ziņas

461
Svētdien startēs Daugavpils čempionāts florbolā

Svētdien, 16. janvārī, tiks aizvadītas pirmās 2011. gada Daugavpils pilsētas florbola čempionāta spēles. Šis čempionāts būs īpašs, jo tā uzvarētājs automātiski kvalificēsies Latvijas 1. florbola līgas čempionātam.

2010. gadā tika sarīkots pirmais oficiālais Daugavpils pilsētas čempionāts, bet šogad tiks sperts vēl viens solis uz priekšu šī sporta veida attīstībā Daugavpilī. Lai arī šogad dalībkomandu būs mazāk (četras iepriekšējo sešu vietā), pirmās vietas iegūšana būs krietni svarīgāka, jo tā automātiski garantēs iekļūšanu Latvijas 1. florbola līgā. Citu Latvijas 2. līgas reģionu komandām par tiesībām spēlēt 1. līgā vēl būs jācīnās pārspēlēs, bet Latgales reģiona, tas ir, Daugavpils čempioni uzreiz tiks 1. līgā.

Četras pilsētas čempionāta komandas savā starpā izspēlēs četru  apļu turnīru, pēc kā tiks aizvadītas pusfinālspēles. Pirmās vietas ieguvēja pamatturnīrā spēlēs ar ceturto vietu, bet otrā ar trešo. Pusfinālu uzvarētāji savā starpā sadalīs pirmo un otro vietu, bet zaudētājkomandas spēlēs par trešo pozīciju.

Pirmās kārtas spēles paredzēts aizvadīt jau 16. janvārī, bet pamatturnīrs noslēgsies 20. martā. Finālspēles norisināsies 10. aprīlī. Visi čempionāta mači tiks aizvadīti Daugavpils Olimpiskajā centrā. Trešdienas vakarā tiks izlozēti pamatturnīra spēļu pāri.

 

Informāciju sagatavoja:

Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde