Pēdējā pārbaudē minimāls zaudējums RFS Sporta ziņas

271
Pēdējā pārbaudē minimāls zaudējums RFS

7. martā mūsu BFC Daugavpils komanda aizvadīja divas pārbaudes spēles. Pirmais sastāvs devās uz Rīgu, kur ar 1:2 piekāpās RFS, savukārt otrā komanda cīnījās ar Lietuvas klubu “Hegelmann Litauen”, piekāpjoties ar 2:3.

Rīgā pret RFS komandu mūsu komanda nebija labākajā sastāva, jo savainojumu dēļ vairāki futbolisti bija spiesti spēli izlaist. Pirmajās spēles minūtēs komandas darbībās bija jūtama bijība un RFS droši kontrolēja notikumus laukumā. Puslaika vidū pēc stūra sitiena izpildes Aleksandrs Solovjovs atklāja rezultātu. Jau pavisam drīz pirmā labā iespēja radās Daugavpilij, kad Vugars Askerovs ar spēcīgu tālsitienu norībināja vārtu pārliktni. 45. minūtē RFS izmantoja mūsu komandas kļūdu virkni, gūstot vārtus no neliela attāluma.

Jau sekojošajā uzbrukumā rezultāta starpību izdevās samazināt. Ofora Činonso izgājienu viens pret vienu neitralizēja Daņilo Kučers, bet pirmais pie bumbas tika Askerovs, panākot 1:2. Otrajā puslaikā laukumā bija vērojama līdzvērtīga cīņa. Pāris epizodēs mūsu komandu glāba Nodari Kaličava, bet pretējos vārtos drošs bija Kučers. Spēle noslēdzās ar kaujiniecisku 2:1 RFS labā.

Mūsu dublieri tajā pašā dienā aizvadīja spēli pret ambiciozo Lietuvas komandu “Hegelmann”. Jau pašā spēles sākumā Salvis Petriks izvirzīja Daugavpili vadībā, tomēr otrā puslaika vidū lietuvieši jau atradās vadībā ar 3:1. Spēles izskaņā vienus vārtus mūsējie atguva, bet izvairīties no zaudējuma neizdevās.

Sestdien un svētdien mūsu 2004. dzimšanas gada komanda un dublieri piedalījās Rēzekne Open turnīrā, kur piecu komandu konkurencē izcīnīja čempionu titulu! Par turnīra labāko bombardieri kļuva Niklāvs Skrinda.