Šobrīd Daugavpilī

Ziema tuvojas - atbalsti dzīvnieku patversmi Daugavpilī! Pilsētas ziņas

836

Aukstās sezonas tuvošanās liek sarosīties ne vien cilvēkiem, bet arī dzīvnieku pasaules pārstāvjiem. Daugavpils dzīvnieku patversmei Piekrastes ielā 2 pēc dažām nedēļām apritēs 15 gadi.  Pēdējo gadu laikā pašvaldības uzņēmums SIA «Labiekārtošana-D» ir pielicis lielas pūles tās sakārtošanai: izveidoti jauni un uzlaboti vecie voljēri, galvenā ēka ir nosiltināta un izremontēta. Taču priekšā vēl ir daudz darba.

Dzīvnieku patversme pastāv kopš 2004.gada, visus šos gadus  uzņemoties rūpes ne vien par  kaķiem un suņiem, bet dažreiz arī par mašīnas notriektiem vai slimiem savvaļas dzīvniekiem, kas iemaldījušies pilsētas teritorijā. Pašlaik šeit strādā pieci darbinieki, kurus atbalsta aktīvistu un brīvprātīgo grupa, ieskaitot tos, kuri izplata sociālajos tīklos aktuālo un lietderīgo informāciju par dzīvniekiem.

Daugavpils dzīvnieku patversme vienmēr ir pateicīga cilvēkiem, kuri sniedz pat vismazāko palīdzību - atved suņu un kaķu barību, nevajadzīgus paklājus un dvieļus, avīzes vai papīru, un personīgi piedalās dzīvnieku dzīvē - dodas ar tiem pastaigās un rotaļājas, jo tieši tas ļauj viņiem adaptēties un nebaidīties no cilvēkiem.

Šajā ziņā patversmei ir pozitīva pieredze darbā ar potenciālajiem saimniekiem, jo jaunā četrkājainā drauga dēļ viņi bieži vien gatavi atbraukt no Rīgas un citām Latvijas pilsētām, vai pat paņem dzīvnieku, dzīvojot ārzemēs, kad uz neilgu laiku atbrauc uz Daugavpili.

Plašāku informāciju var atrast patversmes vietnē www.labsdraugs.lv, kā arī oficiālajā Facebook lapā, vai zvanot pa tālruni 29572677.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: