Šobrīd Daugavpilī

Vecākus aicina atgriezt neizmantoto naudu par ēdināšanu bērnu nometnēs Pilsētas ziņas

365

Daugavpilī noslēdzas pēdējās vasaras nometņu maiņas. Jaunatnes nodaļa atgādina, ka vecāki 10 dienu laikā kopš nometnes beigām var atgriezt naudu par ēdināšanu dienās, kad bērns attaisnoti nav apmeklējis nometni un par to savlaicīgi bija informēts nometnes vadītājs.

Dienas nometnēs bērniem bija nodrošināta trīsreizēja ēdināšana, diennakts nometnēs – četrreizējā. Lai pieteiktu naudas atmaksu, vecākiem jāierodas Daugavpils pilsētas domes informācijas centrā Krišjāņa Valdemāra ielā 1, kur būs jāuzraksta iesniegums. Pēc iesnieguma saņemšanas naudu iemaksās tajā norādītajā bankas kontā. Papildus informāciju var saņemt pa tālr.654 22309.

Kopumā vasarā uz pilsētas skolu bāzēm bija organizētas 19 nometnes, atpūtai tajās bija izsniegtas 880 ceļazīmes. Nometnēm bija dažāda specializācija un tēmas: bērni mācījās rūpēties par apkārtējo vidi, apguva dažādas valodas, pilnveidoja fiziskas iemaņas, apguva zināšanas medicīnas jomā un darbojās daudzos citos virzienos. Šāda veida nometnes, ņemot vērā šī gada pieredzi un bērnu viedokli par vēlamajām tēmām, plāno rīkot arī nākamgad.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: