Šobrīd Daugavpilī

Vairākiem autobusu maršrutiem mainīsies kustības shēmas Pilsētas ziņas

144
Vairākiem autobusu maršrutiem mainīsies kustības shēmas

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka plānoto remontdarbu laikā Cietokšņa un Parādes ielas krustojumā no š.g. 30.maija plkst. 08.00 līdz š.g. 1.jūnijam plkst. 05.00, autobusu maršrutiem Nr. 4, 5, 11, 13, 13A, 16, 17A un 21 nebūs iespējams braukt taisni pa Cietokšņa ielu no/uz Autoostu.
Līdz ar to autobusam, braucot no centra, nāksies apbraukt minēto ceļu posmu pa Lāčplēša, Stacijas, Kandavas, Sporta un Cietokšņa ielām (pielikumā esošās un plānotās kustības shēmas daļas), bet, braucot uz centru, pa Cietokšņa, Kandavas, Stacijas un Lāčplēša ielām (pielikumā esošās un plānotās kustības shēmas daļas). Līdz ar to nebūs iespējams piebraukt pie pieturas “Rīgas iela”. Reisa garums virzienā no centra palielināsies par 0.4 km un reisa garums virzienā uz centru palielināsies par 0.6 km.

Autobusu maršrutam Nr.9 saskaņā ar paredzēto shēmu nebūs iespējams veikt pagriezienu no Cietokšņa ielas uz Parādes ielu. Līdz ar to autobuss, braucot no pilsētas centra, nepiebrauks pie pieturas “Rīgas iela”, reisa garums samazināsies par 0.6 km.

SHEMA

AS “Daugavpils satiksme”