Šobrīd Daugavpilī

Uzzīmē “Ziemassvētku siltumu” un laimē “Inženieru arsenāla” ģimenes apmeklējumu Pilsētas ziņas

210
Uzzīmē “Ziemassvētku siltumu” un laimē “Inženieru arsenāla” ģimenes apmeklējumu

PAS “Daugavpils siltumtīkli” sadarbībā ar Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centru "Inženieru arsenāls" izsludina skolēnu zīmējumu konkursu “Ziemassvētku siltums”. Jebkurš Daugavpils skolēns līdz 20. decembrim var iesniegt vienu zīmējumu uz A4 lapas un laimēt balvu: ekskursiju uz siltumenerģijas ražotni, “Inženieru arsenāla” ģimenes apmeklējumu, kā arī saldumus un suvenīrus.

Zīmēt var jebko, kas silda dvēseli un sirdi šajā burvīgajā pirmssvētku laikā. Zīmēšanas tehniku konkursa dalībnieki arī var izvēlēties paši. Pieteikt savu darbu konkursam var, nogādājot to uz PAS “Daugavpils siltumtīkli” biroju (18. novembra ielā 4, darba dienās plkst. 8.00 - 17.00) vai uz “Inženieru arsenālu” (Imperatora ielā 8, no trešdienas līdz svētdienai plkst. 10.00 - 19.00), vai nosūtot tos pa pastu uz kādu no minēto iestāžu adresēm ar norādi “Zīmējumu konkursam”.

22. decembrī visus iesūtītos un atnestos darbus vērtēs žūrija, kurā būs abu iestāžu pārstāvji. Ziemas brīvdienu pirmajā nedēļā trīs uzvarētājus aicinās uz apbalvošanu, kas notiks “Daugavpils siltumtīkli” birojā un kurai sekos ekskursija uz Daugavpils siltumcentrāli Nr.1. Uzvarētāji tiks arī pie dāvanu kartēm “Inženieru arsenāla” ģimenes apmeklējumam.

Zīmējumu konkursa “Ziemassvētku siltums” darbi tiks eksponēti “Inženieru arsenālā”.

KONKURSA NOLIKUMS

 

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!