Šobrīd Daugavpilī

Uzņēmējiem ir iespēja pieteikties jaunu ražošanas telpu nomas tiesību izsolei Pilsētas ziņas

336

Daugavpils pašvaldība, rūpējoties par pilsētas attīstību un jaunu darbavietu radīšanu, īsteno vairākus projektus, kas virzīti uz infrastruktūras sakārtošanu un uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides izveidi. Viens no šādiem projektiem ir jaunu ražošanas telpu izbūve Ziemeļu rūpnieciskajā zonā, Mendeļejeva ielā 5. Pieteikšanās šo telpu nomas tiesību izsolei jau ir sākusies un turpināsies līdz 18. oktobrim.

Objekts tiek būvēts, piesaistot finansējumu no Eiropas struktūrfondu specializētajām programmām uzņēmējdarbības attīstībai. Daugavpilij šāda veida projektu īstenošanā tā būs pirmā pieredze, taču citviet Latvijā programmas ietvaros jau tapušas vairākas ražotnes, kas veiksmīgi darbojas.

Projekta īstenotāji ir pārliecināti, ka objekts izraisīs interesi potenciālo investoru vidū: ēkas būvniecībā izmantoti jaunās paaudzes tehnoloģiskie risinājumi, tā atbilst augstiem ugunsdrošības standartiem, ir aprīkota ar jaudīgu un modernu ventilācijas sistēmu un divkāršu apkures sistēmu, kas nodrošina lielu būves energoefektivitāti, ievērojami samazinot ekspluatācijas izdevumus. Tā ir pielāgojama ražotnēm ar ļoti augstām tehnoloģiskām prasībām

Ēkas kopējā platība ir vairāk nekā 3 000 m2. Tai pieguļošajā teritorijā tiks ierīkota stāvvieta aptuveni 30 automašīnām. Objektā ir ierīkotas visas nepieciešamās komunikācijas, bet izdevīga atrašanās vieta dzelzceļa tuvumā paver plašas iespējas loģistikā.

Ražošanas telpu nomas tiesību izsole notiks 2019.gada 30.oktobrī. Detalizēta informācija par tās norisi un objektu pieejama pašvaldības mājas lapā www.daugavpils.lv. Saņemt papildus informāciju un vienoties par objekta apskati var Daugavpils pilsētas domes Īpašuma pārvaldīšanas departamentā, tālr. nr. 654 04351, 654 04353, 654 04348.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: