Uz mēnesi slēgs sabiedrisko pirti Tautas ielā 60 Pilsētas ziņas

225
Uz mēnesi slēgs sabiedrisko pirti Tautas ielā 60

SIA “Labiekārtošana D” informē: uz remontdarbu laiku, no 7. jūnija līdz 4. jūlijam, tiks slēgta sabiedriskā pirts Tautas ielā 60.

Pirts pakalpojumu pārtraukšana saistīta ar nepieciešamību veikt griestu kosmētisko remontu vīriešu nodaļā. Laiks, kad tiks veikti darbi, izvēlēts, analizējot apmeklētāju plūsmu, kas šajā gada laikā ir ievērojami zemāka, nekā citos mēnešos.

Pirts apmeklētājus aicina ar sapratni izturēties pret veicamiem darbiem un atgādina, ka visu vasaru turpina darboties sabiedriskā pirts Sēlijas ielā 18. Tās darba laiks: piektdien plkst. 09:00-21.00, sestdien plkst. 09:00-21:00.  

Atgādinām, ka Daugavpils iedzīvotājiem joprojām pieejams pašvaldības sociālais atbalsts pirts pakalpojumu saņemšanai. Pabalstu sabiedriskās pirts izdevumu segšanai 100% apmērā 24 apmeklējumiem kalendārā gadā (līdz divām reizēm mēnesī) piešķirtā statusa laikā Sociālā dienesta norādītajā sabiedriskajā pirtī tiesīgi saņemt:

  • katrs trūcīgas mājsaimniecības loceklis, ja mājsaimniecība dzīvo mājoklī bez vannas/dušas vai mājoklī ar vannu/dušu, bet sava veselības stāvokļa dēļ persona nespēj nodrošināt higiēnas pamatvajadzības;
  • persona, kurai noteikta invaliditāte kopš bērnības un kurai noteikts maznodrošinātas mājsaimniecības (personas) statuss un kura dzīvo mājoklī bez vannas un dušas vai mājoklī ar vannu/dušu, bet sava veselības stāvokļa dēļ persona nespēj nodrošināt higiēnas pamatvajadzības.

Pabalsta saņemšanai persona iesniedz iesniegumu un dokumentu kopiju, kas apliecina pamatu pabalsta saņemšanai (ja tie nav Dienesta rīcībā). Pabalstu izmaksā, pārskaitot to pirts pakalpojuma sniedzējam.

Plašāka informācija par pabalsta saņemšanu pieejama ŠEIT.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!