Šobrīd Daugavpilī

Turpinās publiskā apspriešana par Daugavpils valstspilsētas un Augšdaugavas novada attīstības programmu Pilsētas ziņas

159
Turpinās publiskā apspriešana par Daugavpils valstspilsētas un Augšdaugavas novada attīstības programmu

Līdz 28. oktobrim turpinās Daugavpils valstspilsētas un Augšdaugavas novada attīstības programmas 2022. - 2027. gadam 1. redakcijas publiskā apspriešana. 11. oktobrī notika divas publiskās apspriešanas sanāksmes, kurās Augšdaugavas novada un Daugavpils pilsētas iedzīvotājiem tika sniegts plašāks ieskats abu pašvaldību kopīgajās attīstības iecerēs.

Lai gan iedzīvotāju aktivitāte nebija liela, tomēr saistībā ar plānošanas dokumentu interese bija gan par projektiem Augšdaugavas novada pašvaldībā, gan par Daugavpils pilsētas projektiem. Iedzīvotāji izrādīja interesi par Daugavpils lidostas turpmāko attīstību, dzīvnieku kapsētas izveidi sadarbībā ar Augšdaugavas novadu, kā arī par to, vai Sēlijas skvērā tiks uzstādīts bērnu rotaļu laukums. Iedzīvotāji vērsa uzmanību arī uz otra tilta pāri Daugavai izbūvi – šis projekts arī ir iekļauts attīstības programmā kā viens no kopīgajiem pilsētas un novada attīstības projektiem.

Līdz 28. oktobrim ikvienam Daugavpils pilsētas un Augšdaugavas novada iedzīvotājam ir iespēja iepazīties ar attīstības programmas projektu un iesūtīt savus priekšlikumus.

Veidojot mūsdienīgāku un ērtāku komunikāciju starp pašvaldību un pilsētas iedzīvotājiem, tagad ar attīstības programmas dokumentiem var iepazīties un iesniegt savus priekšlikumus arī mobilās lietotnes “Daugavpils” sadaļā “Sabiedrības līdzdalība”. Mobilā lietotne “Daugavpils” ir pieejama bez maksas elektronisko lietotņu veikalā “Google Play” un “App Store”.

Attīstības programmas saīsinātā versija pieejama te: Daugavpils pilsēta un Augšdaugavas novads - Vīzija 2030

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa,

Attīstības departaments