Šobrīd Daugavpilī

TURPINĀS GĀJĒJU PĀREJU LABIEKĀRTOŠANAS DARBI Pilsētas ziņas

186
TURPINĀS GĀJĒJU PĀREJU LABIEKĀRTOŠANAS DARBI

Rūpējoties par iedzīvotāju drošību, pašvaldībā ir izstrādāts un tiek īstenots potenciāli bīstamo gājēju pāreju apgaismojuma ierīkošanas plāns 2021.-2023. gadam. Vasarā bija labiekārtota gājēju pāreja Šaurajā ielā, tuvākajā laikā sāksies darbi vēl trijās pārejās dažādos Daugavpils mikrorajonos.

Komunālās saimniecības pārvaldes speciālisti, gatavojot plānu, veica pilsētas ielu apsekošanu, prioritāti piešķirot tranzīta ielām un ielām, kuru tuvumā ir izglītības iestādes. Apsekošanas rezultāti bija izskatīti un akceptēti Transporta komisijas sēdē.

Saskaņā ar komisijas lēmumu, šogad plānots ierīkot apgaismojumu uz gājēju pārejām Šaurajā ielā (Aglonas ielas rajonā), 18. novembra ielā 199, Jātnieku ielā 75, Jelgavas ielā  (L. Dārza ielas rajonā), kā arī Piekrastes ielā 23. Darbi pilnībā pabeigti Šaurās ielas rajonā un tuvākajā laikā sāksies arī 18.novembra, Jelgavas un Piekrastes ielās. Saskaņā ar noslēgto līgumu, tiem jābūt pabeigtiem līdz šī gada 12.decembrim.

Apgaismojuma ierīkošana gājējiem padarīs drošāku ielu šķērsošanu, bet autobraucējiem tas ļaus savlaicīgi pamanīt gājējus.

 

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa