Šobrīd Daugavpilī

Tramvaja līnijas Nr. 3 rekonstrukcija – drīzumā var uzsākt apļa izbūvi Pilsētas ziņas

133

Būvdarbi Cietokšņa ielā, kur no decembra sākuma tramvaja maršrutā Nr. 3 notiek tramvaja sliežu ceļu rekonstrukcija, notiek pēc grafika. Aktīvā celtniecības zona pārvietojusies no apļa pie Daugavpils cietokšņa, kur jau ir uzliktas sliedes un uzstādīti kontakttīkla stabi, tuvāk centram – līdz Balvu un Vienības ielu krustojumam.

Šobrīd visgrūtākais uzdevums būvniekiem ir izveidot ūdens kameru komunikācijām krustojuma tuvumā. Tas var aizņemt vēl apmēram divas nedēļas un pēc tam tiks lemts par apļveida kustības pakāpenisku uzbūvi. Lai koordinētu šīs darbības, notiek aktīvs dialogs ar Daugavpils Komunālās saimniecības pārvaldi.

Citā ceļa posmā, no Sporta ielas līdz Kandavas ielai, tiek ieklāts jauna asfalta segums, tāpēc veco tramvaja sliežu demontāža notiks nedaudz vēlāk. Šis ceļa posms, tāpat kā Vienības-Cietokšņa ielu krustojums, būs slēgts līdz 7. maijam. Autovadītājus aicina ievērot kustības organizācijas zīmes, īpaši ņemot vērā smagās celtniecības tehnikas darbu un pārvietošanos.

Nestabilie laika apstākļi negatīvi ietekmē dažāda tipa darbu veikšanu, taču līdz šim celtniekiem ir izdevies saglabāt labu izpildes tempu. Saskaņā ar līgumu, tramvaja sliežu ceļa rekonstrukcijai jābūt pabeigtai līdz šī gada augusta beigām/ septembra sākumam.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.