Šobrīd Daugavpilī

Stropu mikrorajonā plosījās vētra Pilsētas ziņas

358

27. jūnija agrā rītā Daugavpilī plosījās vētra. Spēcīgas vēja brāzmas nogāza vairākus kokus Stropu mikrorajonā – salauzto koku stumbri gulēja uz ceļiem un dzīvojamo māju tuvumā, dabas stihijā cieta arī vairākas priedes sporta bāzes „Dzintariņš” teritorijā.

Vislielākie postījumi notikuši Turaidas, Krimuldas un Dzintaru ielās. Koki un lieli zari sagāzās uz dzīvojamās mājas, saimniecības ēkām, žogiem un citiem objektiem, dažviet bija bojātas elektrolīnijas. Pirmās palīgā ieradās ugunsdzēsēju-glābēju brigādes, līdz ar darba dienas sākumu operatīvajā darbā iesaistījās Komunālās saimniecības pārvaldes trīs brigādes. Izrādījās, ka daudzi no kritušajiem kokiem bija pilnīgi veseli.

Šobrīd ir konstatēts, ka nogāzti vairāk nekā 60 lielie koki, 20 no tiem – privātmāju teritorijā. Vētras radīto zaudējumu apkopojums turpinās. Nozāģētos kokus aizvedīs uz KSP noliktavu, pēc tam tos pārdos izsolē. Iegūtie līdzekļi tiks novirzīti vētras seku likvidēšanas izmaksu segšanai.

Iedzīvotāji stāsta, ka pēdējoreiz līdzīgs negaiss noticis pirms aptuveni pieciem gadiem. Šoreiz Komunālās saimniecības pārvalde reaģējusi ļoti operatīvi, palīdzot atbrīvot ceļus, novākt saplēstos elektrības vadus un lielo priežu stumbrus. Ja kādam joprojām ir nepieciešama palīdzība vētras seku likvidēšanai, viņi droši var griezties KSP gan telefoniski, gan elektroniski.

Komunālās saimniecības pārvaldes dežūrdaļas tālr.nr. – 654 76314, vecākā mežziņa tālr.nr. – 26429070. E-pasta adrese: ksp@daugavpils.lv.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: