Šobrīd Daugavpilī

“Saules skolas” jauno korpusu nodošana ekspluatācijā ir sākusies Pilsētas ziņas

133

28. decembrī Būvniecības Valsts kontroles biroja (BVKB) pārstāvji apmeklēja Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolu “Saules skola”, kur noslēgusies divu jaunu korpusu celtniecība. Līdz ar to sākās viena no vērienīgākajiem pašvaldības izglītības iestāžu modernizācijas projektiem noslēguma stadija – objekta nodošana ekspluatācijā.

BVKB pārbaudīja gan pirms kāda laika pabeigto galveno korpusu, kur atradīsies vidusskolas mācību telpas, gan visjaunāko, bērnu mākslas skolas daļu, kas uzcelta bijušā jaunrades nama “Daiļrade” vietā. Saskaņā ar Daugavpils būvvaldes novērtējumu, skolas jaunais korpuss ir modernākā sabiedriskā ēka pilsētā. Tomēr “Saules skolas” kolektīvam tās, pirmkārt, ir ilgi gaidītās, lielās kopīgās mājas, kur mācības noritēs daudz ērtākā vidē.

Ievērības cienīgs ir ne vien ēkas neparastais ārējais veidols, kas jau ir labi pazīstams daugavpiliešiem, bet arī iekšējais iekārtojums, kas ir atbilstošs visām mūsdienu prasībām mākslas izglītības nozarē. Darbnīcu modernais aprīkojums ļaus patiešām augstā līmenī īstenot apmācības esošajās un jaunajās programmās, kā arī paplašināt “Saules skolas” darbību, bagātinot reģiona kultūras dzīvi.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.