Šobrīd Daugavpilī

Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova apmeklēja Dzimtsarakstu nodaļu Pilsētas ziņas

15

9. septembrī Daugavpils Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova apmeklēja Dzimtsarakstu nodaļu, kur iepazinās ar nodaļas darbu un plāniem nākotnei. Par cik tā bija piektdiena, Kulakovas kundze izteica vēlēšanos piedalīties laulību reģistrācijas ceremonijā, lai paskatītos ceremonijas norisi.

Pēc svinīgās laulību reģistrācijas Žanna Kulakova apsveica jaunlaulātos daugavpiliešus Gunāru un Inesi Novickus.

Kulakovas kundze uzsvēra, ka pašvaldībai ļoti svarīgi, lai pilsētā būtu daudz jauniešu, daudz bērnu un jaunu ģimeņu, kas ir Daugavpils nākotne. Tāpēc izteica patiesu prieku par to, ka pilsētā veidojas jaunas ģimenes un novēlēja, lai šie svētki ir sākums skaistam un garam dzīves ceļam, iespējas izveidot stipru un kuplu Daugavpils ģimeni!

Pēc ceremonijas Žanna Kulakova kopā ar Dzimtsarakstu nodaļas vadītāju Helēnu Soldatjonoku apskatīja telpas, pārrunāja esošās problēmas, darba procesu. Žanna Kulakova skaidroja, ka šīs vizītes mērķis ir domāt, kā pilnveidot Dzimtsarakstu nodaļas darbu, kā daudzveidot tieši laulību reģistrācijas ceremoniju, meklēt jaunas un skaistas vietas ceremonijas norisei, jo Daugavpils ir bagāta ar interesantām vietām, ko varētu izmantot Dzimtsarakstu nodaļas darbā.

 

Domes priekšsēdētājas Ž. Kulakovas videokomentārs.

 

Informāciju sagatavoja Domes preses sekretāre Līga Korsaka.