Šobrīd Daugavpilī

Pirmais tramvajs atkal kursē ierastajā maršrutā Pilsētas ziņas

567

2. janvārī daudzus Daugavpils iedzīvotājus, kuri izmanto sabiedrisko transportu, sagaidīja patīkams pārsteigums – atsākās kustība tramvaja pirmā maršruta posmā no Cietokšņa ielas līdz Stacijas ielai. Vairākus mēnešus tas bija slēgts un tramvaju kustība tika organizēta līdz Cietoksnim. Tagad pasažieri varēs izmantot ierasto maršrutu. Lai gan atgriešanās līdzšinējā režīmā nozīmē, ka atpalikšanas no grafika, ar ko, diemžēl, bija jāsaskaras remontdarbu laikā, vairs nebūs, „Daugavpils Satiksmes” vadība brīdina, ka tuvākajā nedēļā joprojām ir iespējamas kustības grafika nelielas nobīdes.

Posms līdz Stacijas ielai ir pilsētas centrā īstenojamā tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas projekta sarežģītākā daļa. Pašlaik šeit jāveic pēdējie nelielie darbi un labiekārtošana.

Pēc kāda laika celtnieki plāno sākt tehnoloģisko pārtraukumu, pēc kura darbi turpināsies. Visu projektu (“A” daļa) plānots pabeigt šīs vasaras beigās.

„Daugavpils Satiksme” atgādina, ka autovadītājiem jābūt uzmanīgiem Stacijas ielā, jo daudzi jau ir aizmirsuši par tramvaju kustību šajā vietā.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: