Šobrīd Daugavpilī

Pilsētas zaļā rota top arī aukstajos mēnešos Pilsētas ziņas

331

Daugavpils komunālie dienesti sāka pilsētas sagatavošanu ziemas periodam. Ir atslēgtas strūklakas, SIA „Labiekārtošana-D” darbinieki veic rudens darbus, veidojot apstādījumus.

Strūklakas pie Daugavpils Universitātes, A.Pumpura skvērā, Dubrovina parkā un ūdens kaskādi Rīgas ielā atslēdza, lai veiktu tehnisko apkopi, attīrītu un atkal  iedarbinātu pavasarī par prieku bērniem un pieaugušajiem.

Bet vēl līdz tam par pavasara atgriešanos mums pavēstīs uzplaukušie ziedi. Tāpēc rudenī darba pilnas rokas ir arī tiem, kas rūpējas par pilsētas zaļo rotu.

Nomainīti ziedi pilsētas ģerbonī blakus Vienības laukumam. Parkos, skvēros un puķudobēs uz rotācijas apļiem tiek stādītas sīpolpuķes, kas kļūs par pirmajiem siltuma vēstnešiem. Tiek atjaunoti krūmu un koku apstādījumi.

Ziedu sagatavošana iestādīšanai puķudobēs un telpiskajās konstrukcijās neapstājas arī ziemas mēnešos: jau decembrī SIA „Labiekārtošana-D” siltumnīcās sāksies kamolbegoniju sēšana, janvārī un februārī pienāks lauvmutīšu, begoniju un daudzu citu puķudobju skaistuļu kārta. Apstādījumu speciālisti atklāj, ka nākamgad Daugavpili rotās maigu nokrāsu ziedi. Paredzēti arī pārsteigumi, kas noteikti iepriecinās pilsētas iedzīvotājus un viesus.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.