Pilsētas svētku laikā Daugavpilī aicina izkārt Latvijas karogus Pilsētas ziņas

384
Pilsētas svētku laikā Daugavpilī aicina izkārt Latvijas karogus

Svinot Daugavpils pilsētas svētkus, no 31. maija līdz 2. jūnijam pašvaldība aicina iedzīvotājus, uzņēmējus un organizācijas pie savām ēkām izkārt Latvijas valsts karogu.

Šogad Latvijas otrā lielākā pilsēta svin 749. dzimšanas dienu. Atzīmējot šo notikumu, no 31. maija līdz 2. jūnija, Daugavpilī ar plašu un daudzveidīgu pasākumu programmu tiks svinēti pilsētas svētki. Katru gadu tie ir viens no gaidītākajiem notikumiem, kas pulcē ne tikai pašus daugavpiliešus, bet arī viesus no citām Latvijas un Eiropas pilsētām.

Aicinājumam svinēt pilsētas svētkus, lepni paceļot Latvijas karogu, tādā veidā apliecinot savu piederību pilsētai un valstij, jau atsaukušās pašvaldības iestādes un uzņēmumi. Latvijas karogi šajā nedēļas nogalē plīvos pie daudzdzīvokļu namiem, kurus SIA “Daugavpils dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmums”.

Lai paspilgtinātu svētku noskaņu un veicinātu piederības sajūtu visā pilsētā, Daugavpils valstspilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus, kultūras, tūrisma un atpūtas objektus, uzņēmumus, biedrības un citas organizācijas pie saviem namiem izkārt Latvijas karogus un svinēt Daugavpils 749. dzimšanas dienu.

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!