Pilsētas svētku dienās Daugavpilī viesosies sadraudzības un sadarbības pilsētu delegācijas Pilsētas ziņas

303
Pilsētas svētku dienās Daugavpilī viesosies sadraudzības un sadarbības pilsētu delegācijas

Daugavpils ir viesmīlīga, atvērta pilsēta, tāpēc tai ir daudz sadarbības partneru dažādās pasaules malās. Mūsu pilsēta aktīvi iesaistās un veiksmīgi īsteno daudzus pārrobežu projektus, kas ļauj attīstīties, piesaistīt finansējumu, iegūt jaunu pieredzi un stiprināt arī saikni ar partneriem kaimiņvalstīs.

Turpinot tradīciju, ar sev raksturīgo viesmīlību, svinēt kopā pilsētas svētkus Daugavpils aicināja savus sadraudzības un sadarbības partnerus. Svētku reizē kopā ar daugavpiliešiem būs mūsu tuvākie kaimiņi: Zarasu, Visaginas un Panevežas delegācijas. Tāpat gaidāma delegācija no Turcijas, ciemiņi pārstāvēs Muratpaša pašvaldību.

Pilsētas svētku laikā Daugavpilī, ar mērķi veicināt starptautisko sadarbību pilsētu ilgtspējīgai attīstībai, viesosies URBACT programmas projekta “Publiskās ārtelpas pielāgošana sporta aktivitātēm pilsētvidē jauniešu līdzdalības veicināšanai” jeb Re-Gen starptautiskie partneri no Itālijas, Spānijas, Portugāles, Grieķijas, Horvātijas, Bulgārijas un Albānijas. Vizītes laikā viņi ne tikai piedalīsies pilsētas svētku norisēs, bet arī iepazīs Daugavpils labās prakses piemērus publiskās ārtelpas attīstīšanā, kā arī jauniešu iesaistē pašvaldības rīkotajos pasākumos un aktivitātēs.

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!