Šobrīd Daugavpilī

Pieteikumus siltumsistēmu nomaiņai var iesniegt līdz 30.augustam Pilsētas ziņas

421

Vasaras periodā SIA „DDzKSU” speciālisti, paralēli māju ikdienas apsaimniekošanas darbiem, veic arī plānveida remontu, sagatavojot dzīvojamo fondu nākamajai apkures sezonai. Iedzīvotāji, kuri vēlas pieteikt remontdarbus apkures sistēmās, aicināti to darīt vasaras mēnešos. Tiek pieņemti iesniegumi gan individuālajiem darbiem dzīvokļos, gan māju apkures un ūdensvada sistēmu sakārtošanai.

Ja mājas iedzīvotāji vēlas samazināt siltuma zaudējumus, var pieteikt apkures sistēmas izolācijas  nomaiņu. Vasaras periodā tiek veikta arī ūdensapgādes sistēmu atjaunošana. Šāda veida darbiem iespējams saņemt Domes līdzfinansējumu līdz pat 30%.

Ja vēlaties nomainīt vai pārnest individuālos apkures radiatorus un dvieļu žāvētājus, arī tas būs jāsaskaņo ar  SIA „DDzKSU”. Darbību secība ir šāda: vispirms ir jāsagatavo projekts, kurā būs noteikts, kādas tieši iekārtas uzstādāmas dzīvoklī un kādā veidā tās tiks montētas. Montāžas darbus var izpildīt gan SIA „DDzKSU” darbinieki, gan individuālie speciālisti un uzņēmēji. Pirms apkures iekārtu demontāžas obligāti ir jāvienojas ar SIA „DDzKSU” par ūdens noliešanas datumu un laiku. Pēdējā diena, kad var iesniegt pieteikumu šī pakalpojuma saņemšanai,  ir 30. augusts. Ja iesniegums tiek rakstīts vēlāk, ūdens noliešana būs iespējama tikai tad, kad apkures sezona būs noslēgusies.

Konsultācijas par visiem jautājumiem saistībā ar mājas vai dzīvokļa apkures un ūdensapgādes sistēmu remontu un nomaiņu var saņemt personīgi SIA „DDzKSU” tehniskajā nodaļā  (Liepājas ielā 21), vai zvanot pa tālr. 654 34043, 654 07273.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: