Šobrīd Daugavpilī

Šodien ir pēdējā diena, kad var iesniegt pieteikumus vienreizējai kompensācijai par malku Pilsētas ziņas

452
Šodien ir pēdējā diena, kad var iesniegt pieteikumus vienreizējai kompensācijai par malku

Daugavpils pašvaldība turpina pieņemt pieteikumus izdevumu kompensācijai no iedzīvotājiem, kuri savās mājsaimniecībās izmanto autonomās apkures sistēmas. Atgādinām, ka pieteikumi vienreizējai kompensācijai 60 eiro apmērā tiek pieņemti tikai līdz trešdienai, 30.novembrim.

Malkai, kas iegādāta līdz š.g. 31. augustam un kurai nav maksājuma apliecinoša dokumenta, valsts kompensē fiksētu atbalstu 60 EUR uz vienu mājokli. Ja uz šo pašu mājokli papildus tiks iesniegts malkas atbalsta pieteikums ar maksājumu apliecinošu dokumentu, atbalsta summa tiks aprēķināta no jau izmaksātā 60 EUR sliekšņa (tiks izmaksāts atbalsts par summu, kas pārsniedz 60 EUR).

Pieteikumus var iesniegt:

  • elektroniski vietnē epakalpojumi.lv;
  • zvanot uz tālruņiem 65404399, 65404344 un pierakstoties pieņemšanai klātienē Iedzīvotāju pieteikšanās punktā mājokļu apkures izdevumu kompensācijai Daugavpils pilsētas pašvaldībā, Krišjāņa Valdemāra ielā 1, 1.stāvā.

Izvērsta informācija par pieteikumu iesniegšanu regulāri tiek aktualizēta pašvaldības vietnē un ir pieejama ŠEIT.

Joprojām pieteikties kompensācijai var arī iedzīvotāji, kas apkurei izmanto koksnes granulas, koksnes briketes vai elektrību.

Mājsaimniecībām, kuras apkurei izmanto gāzi, atbalstu piemēros automātiski.

PAS „Daugavpils siltumtīkli” abonentiem valsts atbalsta apmērs automātiski tiks atspoguļots rēķinos un apmaksai uzrādītā summa būs uzrādīta, ņemot vērā šo atbalstu. Šai iedzīvotāju kategorijai nekur nav papildus jāgriežas pēc atbalsta izmaksas.


Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Komunikācijas nodaļa

Izmantojiet Google Translate, lai tulkotu vietni

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība neuzņemas atbildību par tulkojuma precizitāti!