Šobrīd Daugavpilī

Pašvaldības policijas darbinieki aiztur meklēšanā izsludinātu automašīnu Pilsētas ziņas

131
Pašvaldības policijas darbinieki aiztur meklēšanā izsludinātu automašīnu

2020.gada 22.marta vakarā Daugavpils pilsētas Pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemta informācija no Valsts policijas kolēģiem par to, ka Daugavpils novadā aizdzīta kāda “Volkswagen” markas automašīna un ka transportlīdzeklis, iespējams, atrodas Daugavpilī.

Saņemtā informācija nekavējoties tika nodota visām ekipāžām, kā arī video novērošanas postenim. Pulksten 19:15 pašvaldības policijas ekipāža pamanīja meklēšanā izsludināto transportlīdzekli un uzsāka tā vajāšanu. Automašīnas pārvietošanās maršrutam līdzi sekoja un vajāšanu koordinēja video novērošanas posteņa darbinieki.

Grīvas mikrorajonā pašvaldības policijas ekipāžai izdevās panākt un apturēt aizdzīto transportlīdzekli, kurā atradās vadītājs un pasažieris. 1974.gadā dzimušais automašīnas vadītājs tika aizturēts. Transportlīdzekļa vadītājs pakļāvās policistu likumīgajām prasībām, kā arī atzina, ka bija lietojis alkoholu un ka viņam nav autovadītāja apliecības.

Uz notikuma vietu tika izsaukti Valsts policijas pārstāvji, kuri uz vietas turpināja īstenot nepieciešamās procesuālās darbības.