Šobrīd Daugavpilī

Pašvaldības policijas 27. gadadienā apbalvoti labākie darbinieki Pilsētas ziņas

2096
Pašvaldības policijas 27. gadadienā apbalvoti labākie darbinieki

Trešdien, 22. decembrī aprit 27 gadi kopš Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas dibināšanas. Atzīmējot gadadienu Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš un pašvaldības policijas priekšnieks Aleksandrs Linkevičs labākajiem darbiniekiem pasniedza pateicības rakstus.

Sveicot pašvaldības policijas darbiniekus svētkos, Daugavpils pašvaldības priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš pateicās par priekšzīmīgu iestādes darbu visu šo gadu garumā, un īpaši pandēmijas laikā, kad policijas darbinieki veiksmīgi kontrolē Ministru kabineta rīkojumu prasību izpildi, nodrošina kārtību pilsētā un uztur nemainīgi augstu iestādes prestižu. A. Elksniņš uzsvēra, ka dažādi izaicinājumi gaidāmi jau tuvākajā nākotnē, kad Administratīvi teritoriālās reformas īstenošanas gaitā arī sabiedriskās kārtības un drošības jomā Daugavpils pilsētai būs jāveido ciešāka sadarbība ar Augšdaugavas novadu.

Novērtējot bijušā pašvaldības policijas priekšnieka Genadija Kaminska devumu iestādes attīstībā, pasākuma laikā Andrejs Elksniņš pasniedza Daugavpils pilsētas augstāko apbalvojumu – “GODA DAUGAVPILIETIS” Genādija Kaminska ģimenei. Genadijs Kaminskis Daugavpils Pašvaldības policijā strādāja kopš tās dibināšanas 1995. gadā. No 2002. gada bija Pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks, savukārt no 2018. gada 01. janvāra līdz savai nāves dienai – 2020. gada 11. decembrim – Pašvaldības policijas priekšnieks. Savu ieguldījumu G. Kaminskis ir devis gan pilsētas videonovērošanas sistēmas koncepcijas izstrādē un attīstībā, gan pašvaldības policijas paplašināšanā, lai varētu daudz operatīvāk nodrošināt sabiedrisko kārtību. Ļoti aktīvi darbojās un īstenoja Pašvaldības policijas komunikāciju ar daudzām citām pilsētas un valsts institūcijām un to pārstāvjiem, kā arī veicināja sadarbību starptautiskā līmenī.

Arī Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Aleksandrs Linkevičs pauda dziļu pateicību policijas darbiniekiem par viņu nesavtīgo darbu, centību un izturību, kas īpaši svarīga šajos pandēmijas apstākļos. A. Linkevičs pateicās A. Elksniņam par pašvaldības sniegto atbalstu, kā arī pasniedza Daugavpils mēram pašvaldības policijas Goda zīmi.

Atzīmējot Daugavpils pilsētas pašvaldības 27. dibināšanas gadadienu, A. Linkevičs un A. Elksniņš labākajiem pašvaldības policijas darbiniekiem pasniedza Pateicības rakstus, ko saņēma:

Videonovērošanas nodaļas priekšniece Irina Stašāne;

Administratīvās lietvedības nodaļas priekšnieka vietniece Alīna Jurkāne-Jurgāne;

Galvenā grāmatvede Ilona Šķinča;

Vecākais inspektors Vitālijs Sivačovs;

Vecākā inspektore Laura Purmale;

Vecākais inspektors Andrejs Kabanovs;

Vecākais inspektors Oskars Plonis;

Inspektore Oksana Pozdiševa;

Jaunākā inspektore Gaļina Jacina;

Jaunākais inspektors Aivis Ivbulis;

Jaunākais inspektors Jurijs Teplovs;

Vecākais kārtībnieks Konstantins Žurno.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Komunikācijas  nodaļa.