Šobrīd Daugavpilī

Pašvaldības Informācijas birojs un pilsētas bibliotēkas turpinās izsniegt Covid-19 sertifikātus Pilsētas ziņas

276
Pašvaldības Informācijas birojs un pilsētas bibliotēkas turpinās izsniegt Covid-19 sertifikātus

Pamatojoties uz valdības lēmumu par “lokdauna” jeb mājsēdes izsludināšanu no 21. oktobra līdz 14. novembrim, Daugavpils iedzīvotāji pēc iepriekšēja pieraksta savus Covid-19 sertifikātus var saņemt Daugavpils pašvaldības Informācijas birojā, Latgales Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs.

Ikviena persona, kas veikusi vakcināciju vai pārslimojusi Covid-19, autorizējoties interneta vietnē www.covid19sertifikats.lv var apskatīt un lejupielādēt savu digitālo Covid-19 sertifikātu. Personas, kurām nav piekļuves internetam vai elektroniskās autentifikācijas rīkiem, savu Covid-19 sertifikātu drukātā veidā var saņemt ārstniecības iestādē, kur veikta vakcinācija, pie sava ģimenes ārsta vai kādā no valsts un pašvaldību vienotajiem klientu apkalpošanas centriem.

Ceturtdien, 21. oktobrī Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu, ka “lokdauna” laikā Latgales Centrālā bibliotēka un tās filiāles turpinās izsniegt Covid-19 sertifikātus. Covid-19 sertifikātu izdruku veic sekojošās Latgales Centrālas bibliotēkas struktūrvienības:

  • Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs, Rīgas ielā 22A, Daugavpilī;
  • Jaunbūves bibliotēka, 18.novembra ielā 161;
  • Piekrastes bibliotēka, Avenu ielā 40;
  • Ceriņu bibliotēka, Lauska ielā 16;
  • Pārdaugavas bibliotēka, komunālā ielā 2;
  • Gaismas bibliotēka, Gaismas ielā 9.

 

Covid-19 sertifikātu izdruka notiek tikai pēc iepriekšējā pieraksta. Pierakstīties var zvanot pa vienoto informatīvo tālruni 65426422 darba dienās no plkst.9.00 līdz 15.00. Veicot pierakstu, pakalpojuma saņēmējam (apmeklētājam, personai) tiks noteikta pakalpojuma sniegšanas diena, laiks un vieta, nodrošinot pakalpojuma saņemšanas vietu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai. Uz bibliotēku jāierodas ar personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības.

Covid-19 sertifikātus drukātā veidā iedzīvotāji var saņemt Daugavpils pilsētas pašvaldības Informācijas birojā, Kr. Valdemāra ielā 1, tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 654 04399 vai 654 04344. Saņemot Covid019 sertifikātu, personai jāuzrāda pase vai ID karte un jāievēro epidemioloģiskās drošības prasības.

Tuvākajā laikā tiks apzinātas arī citas pašvaldības iestādes, kuras būtu gatavas izsniegt iedzīvotājiem Covid-19 sertifikātu izdrukas, lai šis pakalpojums būtu pieejams visu Daugavpils pilsētas mikrorajonu iedzīvotājiem.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa