Šobrīd Daugavpilī

PĀRROBEŽU PROJEKTA IETVAROS LATVIJAS UN LIETUVAS PAŠVALDĪBU PĀRSTĀVJI DEVUŠIES MĀCĪBU VIZĪTĒ Pilsētas ziņas

241
PĀRROBEŽU PROJEKTA IETVAROS LATVIJAS UN LIETUVAS PAŠVALDĪBU PĀRSTĀVJI DEVUŠIES MĀCĪBU VIZĪTĒ

Interreg V- A Latvijas – Lietuvas programmas 2014. - 2020. gadam projekta LLI- 386 „Trans-form” ietvaros jau trešajā mācību vizītē devās teritoriju plānošanas un būvvalžu speciālisti no Latvijas un Lietuvas pašvaldībām. Šoreiz brauciena mērķis ir iepazīties ar degradēto teritoriju veiksmīgajiem atdzimšanas stāstiem Einhovenā un Tilburgā (Nīderlandē).

Mācību vizīte notiek no 5. – 8.novembrim. Tikšanās laikā viesi tiks iepazīstināti ar labākajiem pilsētas apzaļumošanas un degradēto teritoriju pārveidošanas piemēriem. “TRANS-FORM” projekta dalībniekiem būs iespēja tikties ar Eindhovenas pašvaldības Pilsētplānošanas konsultantu un uzzināt vairāk par pilsētas politiku attiecībā uz degradēto teritoriju revitalizāciju, kā arī uzzināt vairāk par jau veiksmīgi īstenotajiem projektiem šajā jomā.

Vairāk par projektu Jūs varat uzzināt šeit:

https://www.daugavpils.lv/pilseta/pilsetas-attistiba/projekti/realizacija-esosie-projekti/starptautiskie-projekti/degradeto-teritoriju-revitalizacija-(transformations-from-slum-to-chic)-trans-form-nr.lli-386

 

Informāciju sagatavoja

Jolanta Reča-Lāže, starptautisko projektu koordinatore

jolanta.reca-laze@daugavpils.lv