Šobrīd Daugavpilī

Parakstīts līgums par „Muzikālās bankas 2019” rīkošanu Daugavpilī Pilsētas ziņas

1190

11. oktobrī Daugavpils pilsētas domes un „Latvijas Radio” vadība parakstīja līgumu par „Muzikālās bankas 2019” rīkošanu. Tas nozīmē, ka jau otru gadu pēc kārtas lielākais notikums Latvijas populārajā un rok mūzikā norisināsies mūsu pilsētā.

Latviešu iemīļotākās un vērtīgākās dziesmas tiek noteiktas Latvijas klausītākās raidstacijas „Latvijas Radio 2” rīkotajā aptaujā jau 20.gadu. Aptauja noslēdzas ar vērienīgu apbalvošanas ceremoniju, kurā piedalās valsts populārākās grupas un izpildītāji: „Prāta vētra”, Intars Busulis, Aija Andrejeva, Dons un daudzi citi. Vairākus gadus šis grandiozais pasākums norisinājās Ventspilī, taču pērn tas guva jaunu mājvietu un šī gada sākumā veiksmīgi pārceļoja uz Daugavpili. Pēc pasākuma interesi par „Muzikālās bankas” fināla šova uzņemšanu izrādījušas vairākas pašvaldības, tomēr pārrunu rezultātā „Latvijas Radio” vadība izvēlējās turpināt sadarbību ar Daugavpili, parakstot līgumu ar nodomu sadarboties projekta īstenošanā vismaz turpmākos trīs gadus.

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš pauda gandarījumu par iespēju turpināt  sadarbību un to, ka daugavpiliešiem atkal būs lieliska iespēja klātienē vērot „Muzikālās bankas” grandiozo šovu.

Arī Latvijas Radio vadība neslēpa prieku par sadarbības turpinājumu un iespēju aptaujas jubilejas gadā atgriezties Daugavpilī, kas sevi apliecināja kā uzticams un ārkārtīgi viesmīlīgs partneris. 

Par „Muzikālās Bankas 2018” vērtīgāko bija atzīta leģendārās latviešu grupas „Prāta vētra” dziesma „Ogles”. Apbalvošanas ceremonijas tiešraidi no Daugavpils olimpiskā centra Latvijas televīzijā vēroja vairāk nekā 130 000 skatītāju. Arī šogad organizatori sola sarūpēt grandiozu un ļoti krāšņu šovu, kas noteikti patīkami pārsteigs skatītājus, un, kā norāda domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis, kļūs par lielisku papildinājumu pilsētas jubilejas gada svinību programmā.

„Muzikālās bankas 2019” finālšovs norisināsies Daugavpils Olimpiskajā centrā 2020. gada 1. februārī. Biļešu tirdzniecība sāksies 2019. gada 14.oktobrī plkst.9:00 „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās. Organizatori uzsver, ka par ļoti demokrātisku cenu, 5 eiro bez PVN, varēs iegādāties arī biļetes uz ģenerālmēģinājumu, kas notiks tajā pašā dienā un faktiski neatšķirsies no vakara koncerta.

Informācija par aptaujas gaitu pieejama Latvijas Radio mājas lapā www.latvijasradio.lsm.lv.

Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: